Antalya
10.07.2019
A
SPOR
Herşey yolunda
Herşey yolunda

Erzurum kampını değerlendiren Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, çalışmaların yolunda gittiğini belirterek, “Transfer çalışmalarımız da iyi gidiyor. Transferde doğru karar vermek zorunda olduğunuz için yoğun çalışıyoruz” dedi

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, transfer çalışmalarının yolunda gittiğine değinerek, "İlk antrenmanlarımıza Antalya’da başladık. Erzurum’a geldik. Havası serin ve çalışma ortamı çok iyi. Zaman zaman ısınıyor zaman zaman serinliyor. Benim Erzurum’a ikinci gelişim. Geçen sene de ben buraya gelmiştim. Bana yabancı değil. Kamp yapmak açısından güzel bir ortam” dedi.

DOĞRU KARAR VERMELİYİZ

Şu anda her şeyin yolunda gittiğini belirten Korkmaz, “Transfer çalışmalarımız da iyi gidiyor. Transfer yaparken doğru karar vermek lazım. Transferlerimize dört beş aydır çalışıyoruz. Bunlar arasında anlaşma durumuna gelen sporcular oluyor. Bazı anlaşmazlıklar ya sporcunun kendisinden ya da bulunduğu kulübünden oluyor, çalışmalarımız devam ediyor. Amilton ve Aatif Chahechouhe çok özel oyuncular, güzel karakterler, bizim oyunumuzu şekillendirecek oyunculardan. Ben son derece memnunum" şeklinde konuştu. 
İHA

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: