Antalya
05.07.2019
A
POLİTİKA , YAŞAM
Ak Parti'de güncelleme zaafı
Ak Parti'de güncelleme zaafı

Ak Parti Genel Merkezi'nin https://www.akparti.org.tr/ internet adresine göre Antalya'nın önceki dönem ilçe belediye başkanları görevlerine devam ediyor. 

Sitede bulunan Ak Kadrolar bölümünde Antalya Belediye Başkanları bölümüne girildiğinde karşınıza Kaş Belediye Başkanı olarak Halil Kocaer, Elmalı Belediye Başkanı olarak Ümit Öztekin, Akseki Belediye Başkanı olarak Mustafa İsmet Uysal, Demre Belediye Başkanı olarak Süleyman Topcu, Serik Belediye Başkanı olarak Ramazan Çalık, Gazipaşa Belediye Başkanı olarak Adil Çelik, Korkuteli Belediye Başkanı olarak Hasanali İrban, Kumluca Belediye Başkanı olarak Yusuf Göven isimleri çıkıyor.

 

İL BAŞKANLIĞI GÜNCELLEYİP DE KOYMUŞ

Ak Parti Antalya İl Başkanlığı'na ait http://www.akpartiantalya.org.tr adresinin Ak Kadrolar bölümünde "Belediye Başkanları"na tıkladığınızda ise belediye başkanı isimlerinin güncellenmiş olduğu görüyorsunuz . Antalya İl Başkanlığı sitesinde Aksu Belediye Başkanı Halil şahin, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Gündoğmuş İlçe Belediye Başkanı Mehmet Özeren isimlerine rastlıyorsunuz.  Mustafa KOÇ

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: