Antalya
02.07.2019
A
POLİTİKA
Zor günler geride kaldı
Zor günler geride kaldı

Göreve geldiklerinde belediyenin kapısında alacaklılardan geçilmediğini belirten Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, “Haziran ayı sonu itibariyle ödemelerimizi yoluna koyduk. Zor günler geride kaldı” dedi

 

Göreve geldikten sonra aylık değerlendirme raporu hazırlayarak kamuoyuna açıklayan Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, Haziran ayı değerlendirmesinde ilçe halkına teşekkür etti. Göreve geldiklerinde belediyenin kapısının alacaklılarla dolu olduğunu belirten Geyikçi, personel maaşları ve 300 parselin Şubat ayı taksitlerinin ödemelerinin aynı anda gelmesi nedeni ile sıkıntı yaşadıklarını anlattı.

 

FİNİKELİLERDEN TAM DESTEK

Hiçbir kaynaklarının olmaması nedeni ile zor günler geçirdiklerini belirten Geyikçi, “Zorluklara rağmen yılmadık, ‘başkaları yaptı bu borçları, biz ne yapalım’ demedik. Finike halkının bize yüklediği sorumluluk bilinci ile gece gündüz çalışarak, önce 300 parsel taksitini, ardından emekçi kardeşlerimizin maaşlarını ve üzerine kendi inisiyatifimizde olan bayram ikramiyelerini de ekleyerek ödedik. Bu süreçte Finike halkından tam destek aldık. Finike halkımızdan aldığımız bu güçle tüm engelleri aşacağımızın inancı daha da artmıştır” dedi.

 

ZOR GÜNLER GERİDE KALDI

Ödemeleri düzene soktuklarını ve gecikme yaşatmadıklarını belirten Geyikçi, şöyle konuştu: “Birçok iftira ve karalamaya maruz kalmış olsak da belediyemizin kasasından bir kuruş dahi harcamadan 31. Finike Festivali’ni gerçekleştirdik. Finike’miz zor günlerden geçti fakat o günler artık geride kalıyor. Geride bıraktığımız kısa zamanda Finike’mize yakışır işler yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Allah’ın izniyle ve birlikte çalışmalarımızın sonucunda en kısa zamanda Finike’mizde yüzlerimiz hep gülecek”.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: