Antalya
21.06.2019
A
KÜLTÜR-SANAT
FHC 8 YAŞINDA
FHC 8 YAŞINDA

Fatih Haktan Coşkun Sahne Sanatları Akademisi, 8. kuruluş yıldönümünü AKM’de muhteşem bir şov ile kutladı 

8. yaşa muhteşem kutlama 

Fatih Haktan Coşkun Sahne Sanatları Akademisi (FHC)8. kuruluş yıldönümünü geçtiğimiz çarşamba günü Antalya Kültür Merkezi’nde (AKM) sahnelediği gösteri ile kutladı. Yaklaşık 3 saat süren programda, 4 yaşından 60 yaşına kadar her yaştan öğrenci hünerini sergiledi. Muhteşem dansların yanı sıra kıyafetleri ile de dikkat çeken FHC öğrencileri, uzun süre ayakta alkışlandı. 

 


FİNALDE FHC MARŞI’NI SÖYLEDİLER 

 


İki perdelik 8. yıl gösterisinde dansın yanı sıra tiyatro oyunları da ilgiyle izlendi. Minik öğrencilerin dansı ise izleyicilerin beğenisini kazandı.  Gecenin sonunda FHC’nin 8. kuruluş yıldönümü kutlamasına ana sponsor olan Sezer Grup adına Galip Kendirci’ye plaket sunuldu. Kendirci dışında FHC Akademi’ye yeni katılan eğitmenler de plaket ve çiçekle onurlandırıldı. Plaket töreninin ardından sahneye davet edilen tüm öğrenciler hep bir ağızdan FHC Marşı’nı seslendirdi. 

 

 


COŞKUN’DAN TEŞEKKÜR KONUŞMASI 

 


Gecenin sonunda teşekkür konuşması yapan FHC Akademi Kurucusu Coşkun, “Birlikte kurup birlikte hayata geçirdiğimiz düşlerin heyecanını 8. kez yürekten hissedip, doyasıya paylaşıp, aynı samimi duygu ve sıcak ifadelerle birbirimize gülümsüyoruz. Eski öğrencilerimizin yanı sıra aramıza yeni katılanlarla birlikte yepyeni bir sayfa açıyoruz. Bu gecede emeği geçen herkese, öğrencilerime, bizleri izlemeye gelen davetlilere ve değerli eğitmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. Engin KORKMAZ 

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: