Antalya
Yayın Tarihi : 13.06.201910:46
Güncelleme Tarihi : 13.06.201910:48
A
YAŞAM
Genç dansçı, dünyaevine girdi
Genç dansçı, dünyaevine girdi

Antalya’nın önde gelen dans gruplarında adından söz ettiren Antalya Dans Akademi Yönetim Kurulu Başkanı Ateş Bozkurt, hayatını Tuğçe Sönmez ile birleştirdi. Konyaaltı Belenbaşı Çiftliği’nde kır düğünü konseptinde düzenlenen düğüne, birçok dans okulunun temsilcisi katılırken, çiftin yakın akrabaları ve arkadaşları da bu özel günlerinde çifti yalnız bırakmadı. 

 


ÇİFTE ÖZEL DANS GÖSTERİSİ 


Mutluluğu gözlerinden okunan çift, ilk danslarını özel bir koreografi eşliğinde Orhan Gencebay’dan ‘Benim Dünyam’ şarkısı ile yaptı. Davetlilerin yoğun ilgisi altında gerçekleştirilen dans, herkesin beğenisini toplarken, gecenin ilk dansına özel hazırlanmış koreografi de dikkat çeken anlardan biriydi. Düğündeki bir diğer ayrıntı da Ateş Bozkurt -Tuğçe Sönmez çiftinin karşılıklı zeybek oynaması oldu. 


DANSÇILARDAN ÖZEL GÖSTERİ


Düğünün ilerleyen saatlerinde çiftçin dans eğitmeni arkadaşlarından Fatih Haktan Çoşkun, konuklara özel hazırladığı dans gösterisi sundu. Antalya Dans Akademi’nin eğitmeni Akdevrim Sırmalı ve öğrencilerinin sergiledikleri özel dans figürleri de geceye renk kattı. Mutlu çift, mutluluğa bir ömür boyu 'evet' dedi.  Düğünden sonra balayına çıkan genç çift, ''Yoğun bir sezon ve düğün telaşı sürecini geride bıraktık, mutluyuz” diyerek mutluluklarını dile getirdiler. Müzeyyen Yüce  

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: