Antalya
13.06.2019
A
EĞİTİM
Erkek öğrenciler kampta buluşacak
Erkek öğrenciler kampta buluşacak

MANAVGAT Belediyesi 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının tatile girmesinin ardından bu yıl ilkini hayata geçireceği 'Erkekler Gençlik Kampı' projesi kapsamında, kırsal mahallelerdeki öğrencileri 3 dönemden oluşan kamp etkinliğinde bir araya getirecek.

Manavgat Belediyesi, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının tatile girmesinin ardından bu yıl ilk kez Erkekler Gençlik Kampı projesini hayata geçirdi. Kırsal mahallelerde yaşayan öğrencileri 3 dönemden oluşan kamp etkinliğinde bir araya getirecek proje kapsamında, erkek öğrencilerin evlerinden alınmasının ardından başlayacak kamp için Manavgat Belediyesi ekipleri bir dizi etkinlik hazırladı. 14- 19 yaş arası öğrenciler için hazırlanan etkinlikler futbol, voleybol, basketbol turnuvasının yanı sıra yüzme, tenis, bowling, paintball, at çiftliği gezisi, kültür gezileri ve kişisel gelişim seminerleriyle devam edecek. 3 dönemden oluşan kamp döneminin tarihleri ise 24 Haziran- 5 Temmuz, 8- 19 Temmuz ve 22 Temmuz- 2 Ağustos olarak belirlendi. Erkek Gençlik Kampı'na kayıt yaptırmak isteyen aileler 0242 763 04 66 numaralı telefondan Manavgat Belediyesi Çolaklı Erkek Öğrenci Yurdu'na veya 444 96 07 nolu Halk Masası'na ulaşarak bilgi alabilecek.


ÇOCUKLARA DAVET 


Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Erkekler Gençlik Kampı kayıtlarının Manavgat Belediyesi Çolaklı Erkek Öğrenci Yurdu'nda devam ettiğini belirterek, bu yıl ilk olarak erkek öğrenciler için hayata geçirecekleri projeyi oldukça önemsediklerini vurguladı. Başkan Sözen, "Yoğun geçen eğitim ve öğretim yılımızın ardından çocuklarımızın hem eğlenmesi hem gezmesi hem de eğitimlerine Manavgat Belediyesi olarak katkı sağlamak amacıyla projeyi hayata geçirmeye karar verdik. Bu yıl ilk olarak 14- 19 yaş arası erkek öğrencilerimizle yaz döneminde bir araya geleceğiz. Sosyal belediyecilik anlayışımız gereği yarınlarımız olan çocuklarımızı geleceğe faydalı birer fert olarak hazırlamak bizlerin asli görevleri arasındadır. Ailelerimiz gönül rahatlığıyla çocuklarını Manavgat Belediyesi'nin uzman eğitim kadrosuna teslim edebilir. Manavgat'ımızda eğitim gören bütün çocuklarımızı kamp etkinliğimize davet ediyorum" dedi.(Haber merkezi)

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: