Antalya
12.06.2019
A
POLİTİKA
Taşeli ekibi’nden İmamoğlu'na destek
Taşeli ekibi’nden İmamoğlu'na destek

CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, Göktepe Belediye Başkanı Mustafa Doğan ve CHP Sarıveliler Belediye Başkan Adayı Muhittin Türkan İstanbul çıkartması yaptı.

Seçilmiş İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na 23 Haziran seçimlerinde destek olmak için İstanbul’a gelen ve saha çalışmaları yapan CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, Göktepe Belediye Başkanı Mustafa Doğan ve CHP Sarıveliler Belediye Başkan Adayı Muhittin Türkan, Ekrem İmamoğlu’na destek için İstanbul’a kamp kurdu.

 

 

HEMŞEHRİLERİMİZLE KUCAKLAŞTIK


Göktepe Belediye Başkanı Mustafa Doğan, “İstanbul’da yaşayan Karaman, Ermenek, Sarıveliler ve Göktepeli vatandaşlarımızla kucaklaştık. Millet ittifakı Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek vermek amacıyla 5 günlük bir program düzenledik. Beylikdüzü ve Okmeydanı semtlerinde 2500’e yakın tekstil işi ile uğraşan vatandaşımızı ziyaret ettik. Bizi coşkuyla ve sevgiyle kucaklayan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Bu akşam İstanbul Sarıveliler Derneği’nde saat 20:00’da ki yapacağımız toplantıya tüm vatandaşlarımız davetlidir” dedi.

 

 

MİLLİ MÜCADELE RUHU HATIRLATMASI


Göktepe Belediye Başkanı Mustafa Doğan, İmamoğlu’nun kampanyasına destek vermek için İstanbul’da kamp kurduklarını hatırlatarak, “İmamoğlu’nun seçimlerde daha üstün bir başarı sağlaması için ona destek olacağız. Her şey çok güzel olacak. 23 Haziran’da yeniden İstanbulluların ve İmamoğlu’nun kazanacağını biliyoruz. Milli Mücadele ruhu için, çocuklarımızın geleceği için bir görev atfettik” şeklinde konuştu.  Başkan Doğan, İstanbul seçiminin iptal edilmesini de eleştirerek, “Böyle bir iptal kararı demokrasi adına çok üzücü. Halk iradesini hiçe sayarak, verilen siyasi kararlar bizi yıpratmaktan başka bir etki sağlamaz diyerek, HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK” diye konuştu. 

HABER / ABDULLAH YÜKSEL

 

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: