Antalya
21.05.2019
A
KÜLTÜR-SANAT
Dreamland Summer Fest’19 başlıyor
Dreamland Summer Fest’19 başlıyor

Gold Group organizasyonuyla gerçekleşecek olan Dreamland Summer Fest’19, 19 -23 Temmuz tarihlerinde festival severler ile buluşacak. 

Türkiye başta olmak üzere Rusya ve Ukrayna’dan Pop, Rock ve Rap müziğin tanınmış isimlerini ağırlayacak olan festival,  Antalya’nın Büyük Çaltıcak koyunda 16 Temmuz’da başlayacak. Orman içerisinde hazırlanacak kamp alanında konaklayacak olan festivalseverler gün boyunca devam edecek konser, dj prformans, parti, yarışmalar, workshop atölyeleri, survivor parkurları ile 7 gün 7 gece tatil yapıp; eğlencenin tadına varacaklar. Festivalde, Emre Aydın, Yüksek Sadakat, Eypio, Tan Taşçı, İdo Tatlıses, Hande Ünsal, Ece Seçkin, Anıl Piyancı, Yener Çevik, Feridun Düzağaç, Gripin, Gazapizm, Simge,Cem Belevi, Anastasia Glavatskikh, Oğuzhan Koç, Zakkum ve Velet sahne alacak. Mert Hakan, Samet Liçina, İlkay Şencan, Tarık Sayın ve Hollanda’nın başarılı dj’lerinden Ralvero da performansları ile festivale katılımcıları ile buluşacaklar. 

 


ÖZEL İNDİRİM VAR 


Ünlü Şef Rüzgar Sünbül de 2 gün boyunca workshop atölyesi ile fetivale gelenlere keyifli dakikalar yaşatacak. mFestivalde konaklamak isteyen katılımcılara çadır, matras ve yastık; festival organizatörleri tarafından verilecek olup; isteyen karavanlarda da kalabilecek. 23 Temmuz’a kadar devam edecek olan Dreamland Summer Fest’19, avantajlı döneme özel yüzde 50 indirimli biletleri Biletix’ten satın alınabilecek. (Haber merkezi) 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: