Antalya
11.05.2019
A
POLİTİKA , YAŞAM
Muratpaşa Belediyesi iftarda buluştu
Muratpaşa Belediyesi iftarda buluştu

MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin katıldığı iftarda, ilçede hem kentin altyapısını hem sosyal hem de kültür ve sanat hayatını bambaşka bir noktaya taşıyacak çalışmaları birlikte hayata geçireceklerini söyledi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle iftarda bir araya geldi. Eşi Ümran Uysal'ın da katıldığı iftarda konuşan Başkan Uysal, Muratpaşa'da geçmiş 5 yılın iktidarı ve muhalefetiyle tüm süreci paylaşarak dolu dolu, içerikli, Antalya'nın fiziksel ve sosyal hayatına katkı sağlayan bir hizmet dönemi olduğunu söyledi. Muratpaşa'nın şimdi büyük oranda yenilenmiş bir meclis yapısıyla yeni bir hizmet döneminin başında olduğunu kaydeden Başkan Uysal, şunları söyledi:


MECLİS ÜYELERİ DE KATILDI 


“Komşularımızın daha mutlu olmaları için, kendilerini daha fazla ifade edecek ortamları sağlayarak daha iyi şartlarda yaşamlarını tesis edecek çalışmaları yine birlikte hayata geçireceğimizden en ufak bir kuşkum yok. Meclis üyelerimiz, başkan yardımlarımız ve müdürlerimiz uyum içinde, komşularımızın mutluluğunu esas alan bir anlayışla ve kamunun çıkarından başka bir çıkar tanımadan projelerimizi birer birer gerçekleştirecektir." Başkan Uysal, katılımları dolayısıyla AK Parti, MHP, İYİ Parti ve CHP'li meclis üyelerine teşekkürlerini dile getirdi, Ramazan ayının birlik, beraberlik ve huzur içinde geçmesi temennisinde bulundu. (Haber merkezi) 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: