Antalya
07.05.2019
A
SPOR
Hafızamıza kazıdık
Hafızamıza kazıdık

Mete Kalkavan’ın, Galatasaray ve Başakşehir maçlarından sonra Göztepe deplasmanında da Antalyaspor’u yaktığını söyleyen Basın Sözcüsü Murat Süğlün, “Kendisini iyice hafızalarımıza kazıdık” dedi
 

Antalyaspor’da, Göztepe maçının hakemi Mete Kalkavan’a tepkiler dinmiyor. Basın Sözcüsü Murat Süğlün, bu sezon VAR hakemliğini yaptığı Galatasaray maçı ve yönettiği Başakşehir maçlarında canlarını yakan Kalkavan’ın Göztepe maçında da sahneye çıktığını söyledi.

ART NİYETLİ KARARLAR
Göztepe maçında senaryosu önceden yazılmış bir tiyatro izlediklerini belirten Süğlün, “90 dakika içerisinde sayamayacağımız kadar çok art niyetli kararı, Mete Kalkavan’ın mücadeleye ne kadar ön yargılı çıktığının göstergesi idi. Mete Kalkavan’ı maçlarımızda görmek istemediğimizi defalarca ifade etmemize rağmen, böylesine kritik bir karşılaşmada görevlendirilmesine artık söyleyecek bir söz bulamıyoruz. Biz, Mete Kalkavan’ı zaten unutmamıştık ama bundan sonra hafızalarımızdan bir daha çıkmamak üzere kazımış bulunmaktayız” dedi.

SADECE GÜLÜYORUM
Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz da, hakem kararları ile ilgili sadece güldüğünü söyledi. Her hakemin hata yapabileceğini belirten Korkmaz, “Ancak bir hakemi zorla gözümüze sokmaya gerek yok. İstemediğimizi devamlı söyledik. Davranış olarak zaten doğru değil. Maçla ilgili yorum yapmayacağım, sadece gülüyorum” şeklinde konuştu.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: