Antalya
30.04.2019
A
POLİTİKA
Oy verenlere teşekkür
Oy verenlere teşekkür

AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu, "Seçimlerde Cumhur İttifakı'na, partimize ve adayımıza oy veren herkese teşekkür ediyoruz. Biz AK Parti olarak Manavgat'a hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi

AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu, parti binasında basın toplantısı düzenledi. Toplantıya 31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerde belediye başkan adayı olan Hasan Öz ve partinin yönetim kurulu üyeleri katıldı. Seçimlerin ardından sağlıklı değerlendirme yapmak için beklediklerini belirten Başkan Halimoğlu, "Seçimlerde Cumhur İttifakı'na, partimize ve adayımıza oy veren herkese teşekkür ediyoruz. Bu seçimdir, nihayetinde bir aday kazandı. Biz AK Parti olarak Manavgat'a hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.


ÖZ: HERKESE TEŞEKKÜRLER


Belediye Başkan adayı Hasan Öz de, "Seçimlerde bana oy veren ve vermeyen bütün Manavgatlılara teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde göstermiş oldukları çalışmalardan dolayı, AK Parti ve MHP yöneticilerine, Ülkü Ocaklarına, her iki partinin mensuplarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu bir hizmet yarışıydı. Vatandaşlarımız tercihlerini yaptı" dedi.

 

MANAVGAT’IN SİMSARLARI!


Seçimlerin ardından aday belirleme süreci ve kampanyada görevli 3 kişiyle ilgili son günlerde ağır eleştirilerde bulunulduğunu ve bunların haksız eleştiriler olduğunu kaydeden Hasan Öz, "Aday belirleme süreci genel merkez tarafından yürütülmüştür. Adaylık bana tevdi edilmiştir. Bizatihi Cumhurbaşkanımızın onayından geçen süreçle ilgili kimsenin söz söylemeye hakkı yoktur. Seçim kampanyasında görev alan 3 arkadaşımla ilgili eleştiriler ise haksız ve mesnetsizdir. Manavgat'ta başkanları kendilerinin belirlediğini düşünen siyaset simsarları, bazı kişilere karşı geçmişten kaynaklanan husumetlerini, benim, arkadaşlarımın ve partimin üzerinden devam ettirmeye kalkışmasın" diye konuştu. 
DHA

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: