Antalya
29.04.2019
A
YAŞAM , KÜLTÜR-SANAT
FHC’den muhteşem performans
 FHC’den muhteşem performans

Fatih Haktan Coşkun Sahne Sanatları Akademisi, 29 Nisan Dünya Dans Günü’nü, hafta sonu ÖzdilekPark’ta muhteşem bir gösterisi ile kutladı. Renkli gösteriler, ziyaretçiler tarafından uzun süre ayakta alkışlandı

 


Fatih Haktan Coşkun Sahne Sanatları Akademisi, 29 Nisan Dünya Dans Günü dolayısıyla ÖzdilekPark AVM’de iki gün dans gösterisi sundu.  Salsa, Michael Jackson, hip hop, tango, bomba, lirik, kids şov ve finalde AVM ziyaretçilerinin de katıldığı grup dansı ile ziyaretçileri coşturan FHC dansları, uzun süre ayakta alkışlandı. Gösteride Türkiye Salsa Şampiyonu miniklerin performansı büyük beğeni kazandı.  

 

 

 

ERKEN KUTLAMA YAPTIK


29 Nisan Dünya Dans Günü kutlamalarına erken başladıklarını belirten FHC Sahne Sanatları Akademisi kurucusu Fatih Haktan Coşkun, “Sahnede kısa sürede gördüğünüz bu gösteri için dansçılarımız uzun süre hazırlanıyor. Büyük emek sarf ediyorlar. Dans demek enerji demek, mutluluk demek, sağlık demek” diye konuştu. 


Tango resitali 


Dans gösterisinin son bölümünde FHC kurucusu Fatih Haktan Coşkun ile partneri tango resitali sundu. ‘Büyümedim’ şarkısı eşliğinde sahne alan ikilinin kusursuz dansı, seyirciler tarafından pür dikkat izlendi. 
Engin KORKMAZ

 
Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: