Antalya
23.04.2019
A

Lig başlarken, ‘bu yıl bütün takımlar birbirine denk, Antalyaspor her maçta rakibe saldırmalı, devamlı hücum futbolu oynamalı’ diye yazmıştım. 
Daha sonraki haftalarda, ‘takımımız gücünün farkında değil, bu yüzden gereksiz strese, hem kendi giriyor hem de taraftarı sokuyor. Sayın Bülent Korkmaz korkacak bir şey yok yeter ki takım kendi gücünün farkında olsun, O zaman başarının kendisi gelecek’ diye yazmıştım.
Ondan sonra ki haftalarda, ‘Bu takım asla küme düşmeyecek, takımın moral motivasyonunu bozmamak için bu konuyu bir daha yazılmasına ve dillendirilmesine gerek yok’ demiştim.
Son olarak da, ‘ne düşmesi bu takım 43 puanla ligi tamamlayacak göreceksiniz’ diye yazmıştım.
İşte burada yanılmışım ne 43’ü neredeyse 50 puanı geçeceğiz. Sonsuz teşekkürler; sayın Bülent korkmaz, tabi ki sayın Başkan ve yönetim ile futbolcularımıza.
Geçen haftaki yazımda da bahsettiğim gibi, bundan sonra top Sayın Başkanda. Bize bir daha ki sezon kafaya oynayacak bir kadro kurmak için şimdiden temaslara başlamalı. 
Ulusal Basında Antalyaspor filanca Dünya yıldızıyla söz kesiyor diye haberler okumalıyız. Referansım da Sayın Başkan’ın göreve geldiği ilk günlerdeki basına verdiği beyanatlar.
İyi haftalar, hoşça kalın.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok