Antalya
20.04.2019
A
POLİTİKA
Kadınlardan Böcek'e ziyaret 
Kadınlardan Böcek'e ziyaret 

CHP Antalya Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, 19 ilçe kadın kolları başkanları ve İYİ Parti Kadın Kolları üyeleri ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i ziyaret etti.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP Antalya Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, 19 ilçe kadın kolları başkanları, üyeleri ve İYİ Parti Kadın Kolları üyeleri ile belediye toplantı salonunda bir araya geldi. Kadınların her alanda yaptığı çalışmalarla bugüne kadar önemli destekler sunduğunu kaydeden Başkan Böcek, bundan sonraki süreçte de kadınların gücünden ve çalışmalarından destek almaya devam edeceğini söyledi.

BAŞKAN BÖCEK'E TEŞEKKÜR ETTİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e görevinde başarılar dileyen CHP İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, özlemle bekledikleri bir günü yaşadıklarını belirterek, "Şehrimize, ülkemize bahar geldi. Sizinle birlikte Antalya'nın çok daha ileri, çok daha güzel, çok daha aydınlık günlere erişeceğine inanıyoruz. Kadınlara çok değer verdiğinizi biliyoruz ve teşekkür ediyoruz" dedi. Başkan Muhittin Böcek ise seçim çalışmaları boyunca başta il ve ilçe kadın kolları yönetimleri olmak üzere ittifakın kadın kolları ve gençlerle beraber 19 ilçede, 913 mahallede 99 gün boyunca koştuğunu söyledi. Böcek, "100'üncü gün yüzümüz güldü. Allah razı olsun, çok teşekkür ediyorum. Böylesine önemli, anlamlı ve kutsal bir görevde bulunmama vesile olan hepinizi yürekten kutluyorum" diye konuştu.

HİZMETLERLE YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ

Başkan Böcek, Büyükşehir Belediye Başkanı olarak 5 yıl süre içerisinde aynı azim ve kararlılıkla durmadan çalışmaya devam edeceğinin altını çizdi. 18 Nisan'da belediye başkanı olarak 21. yılına girdiğini hatırlatan Başkan Böcek, 21. yılının Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile taçlanmasının mutluluğunu yaşadığını ifade etti. "Şimdi çalışma zamanı" diyen Başkan Böcek, yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduğunu belirterek, şunları söyledi:
"Gazipaşa'dan Kaş'a kadar yapılması gereken neler var hepsine bakıyoruz. Ancak hiçbir zaman Genel Başkanımızın ve benim söylediğim gibi hiç kimsenin ekmeğiyle oynamayacağız. Haksızlığa uğrayan arkadaşlarımızı, yoldaşlarımızı geri getireceğimizi ama bunun yanında siyasi görüşünden dolayı da kimseyi işinden etmeyeceğimizi söylemiştik. Bu düşünce ile çalışıyoruz. Biz halka hizmeti Hakka hizmet bildik ve bu yolda devam edeceğiz."

BAŞKAN BÖCEK'TEN FENER ALAYI'NA DAVET

Yeni bir dönemin başladığını ifade eden Başkan Böcek, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Mersin başta olmak üzere çok büyük bir başarı elde edildiğini belirterek, bu başarıda ittifakın ve kadınların önemli bir katkısı olduğunun altını çizdi. Bu birlikteliği korumak gerektiğine dikkati çeken Başkan Böcek, "Aldığımız bayrağı daha yükseklere inançla sevgiyle hep birlikte büyüteceğiz" dedi. Başkan Böcek, 23 Nisan'da yapılacak Fener Alayı ve ardından Haluk Levent'in konser vereceğine dikkati çekerek Antalyalıları davet etti. (DHA)

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: