Antalya
16.04.2019
A

Seçim bitti, sonuç alamadık. Döviz yükselecek diye milletin ağzı yüreğinde. Sebze, meyve ve market fiyatları ateş pahası. İşsizlik vb.ülke sorunları çığ gibi. 
Büyük Atatürk'ten sonra; İnönü Cumhurbaşkanı ve Refik Saydam Başbakan. Saydam'ın verdiği ilk demeç her işimiz A'dan Z'ye bozuk.Yıllar geçmiş A ve Z’nin durumu yine aynı. 
Türk futbolu, sistemi olmadığı için sporcu yetiştiremiyor. Sıradan yabancılar sahalarımızda cirit atıyor. İşte bu sorunların içerisinde insan tuttuğu takımdankeyif almak, coşku duymak, neşelenmek istiyor. O da yok.
Sezon başlarken takımımız her sene bir alt kümeye aday gösteriliyor. Yeter artık Başkan, sana sesleniyorum. Forma, takım ve saha isim reklamlarını al. Dünya yıldızlarından oluşan kafaya oynayacak bir takım kur. Borç deme, her takımın borcu var. Başkanlık çözüm bulma,en iyisini yapma makamıdır. Sayın başkan, göreve geldiğinde verdiği demeçlerde büyük projelerden söz ediyordun. Antalyaspor’u Dünya markası yapacaktın! Söylediklerini tekrar gözden geçir. Nasri olmadı diye diğerleri de olmayacak şeklinde bir kanun yok. ‘Küsme bu işlerin peşini bırakma’ deyip Kasımpaşa maçının kritiğine geçiyorum.
55 dakika10 kişi oynadık ve 1-0 yendik. Artık gündemde daha çok puan alma var, Feriştahı gelse düşüremez. Gerçi ben bu günleri haftalar öncesinden görüp yazmıştım. Takip eden okurlarım bilir. Hatta ısrarla rica ettim bu konuyu gündeme bile almayın psikolojik olarak takım etkileniyor ve zaten böyle bir şey de olmayacak diye. Nitekim bırakın düşmeyi ilk beş için oynayacağız artık. 
Toparlıyorum. Sayın Başkan bu yıl bitti sen şimdiden gelecek sezonun planlarını, hepimizi mutlu edecek şekilde yap.
İyi haftalar…

Paylaş
ETİKETLER:
Yok