Antalya
15.04.2019
A
POLİTİKA
Konyaaltı’da ilk meclis
Konyaaltı’da ilk meclis

Konyaaltı Belediyesi, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısını Semih Esen başkanlığında gerçekleştirdi. 

 

Konyaaltı Belediyesi, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde başkan seçilen Semih Esen başkanlığında ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Beydağları Toplantı Salonu’nda düzenlenen meclis başlamadan önce Semih Esen, yeni seçilen meclis üyelerini tek tek tebrik ederek uyumlu bir çalışma dönemi diledi. Konyaaltı meclisi açılış konuşması yapan Esen, “Güzel işlere hep beraber, ortaklaşa imza atarak, mutluluğu ve başarıyı beraberce paylaşacağımız bir dönem olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi. 

 


KOMİSYONLAR BELLİ OLDU 


11 gündem maddesinin görüşüldüğü mecliste komisyon ve encümen üyelikleri seçimleri yapıldı. CHP Grup Sözcülüğünü Şevket Korkut, Ak Parti Grup Sözcülüğünü de Duralı Kolpak üstlendi. Yapılan seçimlerde mecliste birinci başkan vekilliğine Şevket Korkut, ikinci başkan vekilliğine Ali Polat seçilirken, katip üyeler ise Büşra Özdemir ve Hasan Akkoyun oldu. Bir yıl süre ile görev yapacak Encümen üyeliğine ise Ayhan Adnan Abay, Nurten Erenler ve Mustafa Çolak seçildi. Konyaaltı Belediyesi Plan ve Bütçe Komisyonuna ise, Şafak Otuzaltı, Tuğba Erke Bostan, Meryem Gökay Balkıç, Demet Gündüz ve Durali Kolpak seçildi. İmar Komisyonu’nda ise Şevket Korkut, Hasan Kiraz, Ali Polat, Mustafa Taşbaş ve Ayla Duygulu yer aldı. MÜZEYYEN YÜCE 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: