Antalya
13.04.2019
A
POLİTİKA , SAĞLIK
Başkan Esen, Köten ile barınağı inceledi
Başkan Esen, Köten ile barınağı inceledi

KONYAALTI Belediye Başkanı Semih Esen'e iadei ziyarette bulunan Konyaaltı Kaymakamı Kamil Köten, ardından Konyaaltı Belediyesi Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi'nde incelemede bulundu.

Konyaaltı Kaymakamı Kamil Köten, Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen'e iadei ziyaratte bulundu. Kendisini büyük nezaketle karşılayan Başkan Semih Esen'e bir de makamını ziyaret ederek hayırlı olsun demek istediğini dile getiren Kaymakam Köten, “Başkan Esen'in Konyaaltı'nda birçok başarılı işe imza atacağına inanıyorum. Ben de bu anlamda üzerime düşen ne varsa yapmaya hazırım. Bir kez daha Konyaaltı'na ve Antalya'mıza hayırlı olsun" dedi.


DESTEK SÖZÜ 


Konyaaltı Kaymakamı Köten'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Semih Esen ise “31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde halkımız bizi Konyaaltı'nda çok yüksek bir oy oranıyla göreve getirdi. Bu da bizlere büyük sorumluluk yüklüyor. Konyaaltı'nda her kesimden insanımıza kucak açacağız. Onların sorunlarıyla dertlenip, birlikte çözümler arayacağız. Kaymakam Bey'in de bu anlamda destek sözü bizler için çok kıymetli. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum."


5 BİN ZİYARET 


Kaymakam Kamil Köten, Başkan Semih Esen ile birlikte Konyaaltı Belediyesi Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi'ni de ziyaret etti. Hayvan barınağı hakkında bilgi veren Semih Esen, yılda ortalama 1500'ü öğrenci toplam 5 bin kişinin ziyaret ettiği barınakta, 800'e yakın da sahiplenme gerçekleştirildiğini kaydetti.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: