Antalya
09.04.2019
A
POLİTİKA
Başkan Tütüncü mazbatasını aldı
Başkan Tütüncü mazbatasını aldı

 KEPEZ Belediye Başkanlığı görevine 3'üncü kez seçilen Hakan Tütüncü, mazbatasını aldıktan sonra geldiği belediye binası önünde personel tarafından karşılandı. Kepez Belediye Başkanlığı görevine yeniden seçilen Hakan Tütüncü, mazbatasını alarak göreve başladı. Tütüncü, mazbatasını almadan önce AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı ve meclis üyeleri ile beraber MHP Kepez İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Ziyaretin ardından Dokuma Camii'ne giden Başkan Tütüncü, yeni dönemin hayırlara vesile olması için dua ettikten sonra, Kepez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Nursel Teke'den mazbatasını aldı. Eşi Dr. Ayşe Tütüncü ve kızı Zeynep Hatice'nin de eşlik ettiği Hakan Tütüncü, daha sonra belediye hizmet binasına geldi. Başkan Tütüncü'yü belediye çalışanları karşıladı.


ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ


Atlı zabıtaların da hazır bulunduğu karşılamada Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kalabalık arasından belediye binasına yarım saatte ulaşabildi. Kuran-ı Kerim tilavetinin ve duaların okunmasının ardından Hakan Tütüncü, kendisini bekleyen kalabalığa kırmızı beyaz çiçeklerle süslenen balkondan seslendi. 'Bismillah' diyerek sözlerine başlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, heyecanlı, hareketli, yoğun bir seçim dönemini geride bıraktıklarını söyledi. Tütüncü, “Üçüncü dönemimiz bütün hemşerilerimize, şehrimize, Antalya'mıza hayırlı uğurlu olsun. Bugün yeni bir gün. Seçim döneminde olanların hepsi artık geride kaldı. Hep birlikte yarınlara bakacağız. Geleceğe bakacağız ve gelecekte çok daha güzel bir şehir meydana getirebilmek için hemşehrilerimize daha güzel daha konforlu bir şehir oluşturabilmek için hep birlikte var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

ETLE TIRNAK GİBİ OLDUK

2009'dan bu yana Kepez'e hizmet etmek için kendisine görev verildiğini kaydeden Hakan Tütüncü, "Ama 10 yıllık zaman zarfında her bir günümüzü hemşehrilerimizle etle tırnak gibi geçirdik. Seçimden seçime halkın içerisine girenlerden olmadık. 3 dönemdir arkamızda aslanlar gibi duran hemşehrilerimize gönül dolusu, kucak dolusu, kalpler dolusu teşekkürlerimi şükranlarımı ifade ediyorum. Alkışların en büyüğü Kepezli hemşehrilerimize. 10 yıl boyunca hemşehrilerimize verdiğimiz sözleri yerine getirebilmek için geceyi gündüze katarak, büyük bir çabayı gayreti gösterdik. Kim bu seçimlerde Kepez için katkı sağlamışsa sonsuz teşekkürler" diye konuştu. (DHA)

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: