Antalya
08.04.2019
A
SPOR
45 dakika yetmedi
45 dakika yetmedi

Trabzonspor deplasmanında ilk yarıdaki futbolu ikinci yarıya taşıyamadıklarını ve farklı yenildiklerini belirten Bülent Korkmaz, “İkinci yarıda maçı Trabzon lehine çevirdik. İkinci 45 dakikadan çıkarmamız gereken dersle var” dedi

Trabzonspor deplasmanından 4-1’lik yenilgiyle ayrılan Antalyaspor, yenilginin nedenlerini araştırıyor. Maça iyi başlayan, 1-0 öne geçtikten sonra bir topu direkten dönen ve bir pozisyonda da kaleciyi geçmesine rağmen defansı geçemeyen kırmızı-beyazlı ekip, ikinci yarıda farklı mağlup oldu. Maçın ikinci yarısında peş peşe gelen Trabzonspor golleri ile dağılan Antalyaspor, böylece haftayı puansız kapatmış oldu.


DERS ÇIKARMAMIZ LAZIM


Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, ilk yarıda istediklerini yaptıklarını ve çok sayıda gol pozisyonunu kaçırdıklarını söyledi. İlk yarıdaki oyunu, ikinci yarıda oynayamadıklarını belirten Korkmaz, “İkinci yarıdaki oyunumuz istediğimiz gibi değildi. İlk yarıda istediğimizi yaptık. Öne geçtik. Net gol pozisyonlarımız vardı, maalesef değerlendiremedik. Ama ikinci yarıda daha değişken bir oyun vardı. Hem oyunu, hem skoru maalesef Trabzonspor lehine çevirdik. İkinci yarıdaki futboldan almamız gereken dersler çıkarmamız gerekiyor” şeklinde konuştu.
Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: