Antalya
08.04.2019
A
POLİTİKA
Tütüncü'den seçim sonrası ilk ziyaretler
Tütüncü'den seçim sonrası ilk ziyaretler

KEPEZ Belediye Başkanlığı'na 3'üncü kez seçilen Hakan Tütüncü, seçim kampanyası ve öncesindeki hemşehrilerini ziyaret etme anlayışını ve çalışma temposunu seçimden sonra da aynen sürdürüyor. Başkan Hakan Tütüncü, seçimin ardından esnafı, mahalleleri ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyor. Arka arkaya 3'üncü kez Kepez Belediye Başkanı seçilerek ilçe tarihine geçen Hakan Tütüncü, ziyaretlerinde desteklerinden dolayı hemşehrilerine teşekkür ediyor ve seçim zaferinin mutluluğunu paylaşıyor.


ÇANAKKALE GEZİSİ 
Tütüncü, 3. döneminin ilk dernek ziyaretini de Antalya Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği'ne yaptı. Başkan Tütüncü, İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12. Servis Sınıfı öğrencilerinin, şehit aileleri için dernek binasında verdiği yemeğe katıldı. Şehitlerin anne ve babalarının ellerini öpen Tütüncü, “Onlar bizim ailelerimiz. Onların evlâdı olmaktan tarifsiz bir onur duyuyorum" dedi. Öğrencilerin şehit aileleriyle kaynaşması, vatan ve bayrak sevgisi bilincini kazanmaları amacıyla organize edilen yemekte İlçe Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek de yer aldı. Tütüncü, şehit ailelerine gönülden hizmet eden ve onlara güzel bir gün armağan eden 12. Servis Sınıfı öğrencilerini Çanakkale gezisi ile ödüllendirdi. Yemek, şehitler için Kuran'ı Kerim okunması ve dua edilmesiyle sona erdi.


SERGİ HAZIRLADILAR 


Başkan Tütüncü, daha sonra Kaymakam Özgödek ile beraber Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'ndeki 'Yağmurun Kokusu Renklerin Dokusu' adlı serginin açılışına katıldı. İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin grafik fotoğraf ve sanat tasarımı öğrencilerinin hazırladığı, resim, fotoğraf, mozaik ve vitraydan oluşan karma sergi ziyarete açıldı. Sergide yer alan eserleri inceleyen ve eser sahiplerinden bilgi alan Tütüncü, harika bir sergi hazırladıkları için öğrencileri ve Okul Müdürü Akif Erzurumluoğlu'nu kutladı.(Haber merkezi)

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: