Antalya
06.04.2019
A
SEKTÖR , SPOR
Muhasebeciler futbol turnuvasında bir araya geldi
Muhasebeciler futbol turnuvasında bir araya geldi

ANKARA Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından 2'ncisi düzenlenen Atatürk Kupası Futbol Turnuvası Manavgat'ta başladı. Turnuva, geçen yıl Antalya'ya gelirken geçirdiği kaza nedeniyle hayatını kaybeden Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Yardımcısı Hasan Eröksüz'e atfedildi.

Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından bu sene 2'ncisi düzenlenen turnuvaya Antalya, Alanya, Manavgat, Çorum, Eskişehir, Mersin, Tarsus, Gaziantep Şehitkamil, Gaziantep Şahinbey, Ankara, Adana ve Yalova SMMMO'ları katılıyor. Atatürk Kupası Futbol Turnuvası'nı geleneksel hale getirmek istediklerini ifade eden Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı Kayhan Surat, “Turnuvamızı bu yıl geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Hasan Eröksüz için adadık. 11 odamızdan 400'e yakın meslektaşımız turnuva nedeniyle bir araya geldik. Meslektaşların bir arada olup kaynaşmasını önemsiyoruz" dedi.


BİRLİK BERABERLİK 


Turnuvaya katılan oda yönetim kurullarına teşekkür eden Manavgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Nezih Özgenç, turnuvanın Hasan Eröksüz'e adanmasından dolayı ASMMMO'yu özellikle tebrik ettiklerini ifade ederek, “Yılın büyük bir kesiminde yoğun iş temposuna rağmen bugün burada Manavgat'ımızda Türkiye'mizin dört bir yerinden gelen meslektaşlarımızla bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Süreç içerisinde de zaman zaman fırsat buldukça mesleki sorunlarımızı tartışıyoruz çünkü birçok oda başkanımız da burada. Arkadaşlarımız, meslektaşlarımız arasında birlik, beraberlik, dayanışma olgusunda burada kendimizi geliştiriyoruz" dedi. (DHA)

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: