Antalya
03.04.2019
A
POLİTİKA
Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz
Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz

Büyükşehir Belediyesi’nin yeni başkanı Muhittin Böcek, yeni döneme ilişkin ılımlı mesajlar verdi

 

Seçimin ardından değerlendirmede bululan CHP Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek,  "Gece gündüz bizimle çalışan iyi partinin teşkilatlarına, çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Mazbatamı alır almaz, 5 yıl koşacağım, oy veren vermeyen herkes için çalışacağım. Kimseyi ötekileştirmeden çalışacağım. Planlı, kurallı kimlikli bir kent için çalışacağız" dedi. 


ÇOK ÇALIŞACAĞIZ


"Siyasetteki 25 yıllık bilgi ve deneyimimizi, CHP ve İYİ Parti genel merkezleri takdir etti, Gazipaşa’dan Kaş’a kadar hizmet etmem için aday gösterildim. 100 gün boyunca Antalya’yı karış karış gezerek projelerimizi anlattım. Antalya’nın sorunlarını iyi biliyorum" diyen Böcek, "Antalyalılar bize itimat etti. Bizi aday gösteren, bize oy veren insanları mahcup etmemek için çok çalışmak zorundayız. Çok çalışacağız; esnaf, çiftçi, turizmci kazanacak" diye konuştu. 


TÜREL'E TEŞEKKÜR EDİYORUM


"20 yıllık Konyaaltı Belediye başkanlığı sürecimde, hep Büyükşehir başkanlığı hedefim vardı. Allah nasip etti ve bu göreve seçildim" diyen Böcek, "İktidarın başkanı olan Türel de Antalya’ya hizmet etti. Ancak halkımız bizi uygun gördü. Sayın Türel’e, bugünkü hizmetleri için teşekkür ediyorum. Ancak dün, dünde kaldı, yeni şeyler söylemek lazım. Doğru insanlarla, doğru projelerle hizmet edeceğiz. STK temsilcileri ile projelerimizi paylaşacağız" ifadelerini kullandı.  Mustafa KOÇ 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: