Antalya
28.03.2019
A
SPOR
Meleklerin kader maçı
Meleklerin kader maçı

Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nde şampiyonluk düğümü hafta sonu oynanacak Muratpaşa Belediyespor ve Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü maçıyla büyük oranda çözülüyor. Paşanın Melekleri, Cumartesi, lig lideri Kastamonu Belediyesi’ni Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda, ağırlayacak. Lider Kastamonu ve lig ikinci Muratpaşa Belediyespor arasındaki karşılaşma saat 15.00’de başlayacak. 


FİNALLERİN TAKIMIYIZ


Sezonun en kritik maçı için antrenmanlarını sürdüren Muratpaşa Belediyespor’da sakat ya da cezalı oyuncu bulunmuyor. Takım kaptanı Yeliz Özel, Cumartesi çok önemli bir maç oynayacaklarını belirterek, “Muratpaşa finallerin takımı. Cumartesi maçı aldığımız takdirde, şampiyonluk kupasını geçen yıl olduğu gibi yine Antalya’ya getirme oyunda çok büyük bir aşamayı geçmiş olacağız. İddialıyız. Sezon boyu çok çalıştık. Çok genç bir kadroyla buralara gelmek antrenörümüz Birol Ünsal’ın kulüp yönetiminin ve Belediye Başkanımız Ümit Uysal’ın da başarısıdır” diye konuştu. 


ÜNSAL: KAZANMAK İSTİYORUZ


Takımın deneyimli antrenörü Birol Ünsal ise, öncelikle Süper Gençler’de üst üste 3’üncü kez toplamda 5’inci kez şampiyon olan Muratpaşa Belediyespor’un genç oyuncularını kutladı. Ünsal, ‘Sezonunu bitimine 4 hafta kalan bu hedefimizi gerçekleştirdik. Şimdi şampiyonluğu da kazanmak istiyoruz. Cumartesi günü kazanan Türk hentbolu olsun, iyi bir mücadele olsun, şampiyon da Muratpaşa olsun” diye konuştu. 
Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: