Antalya
25.03.2019
A
POLİTİKA
Gül’den Göynük’e imar sözü
Gül’den Göynük’e imar sözü

Kemer Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Kemer Başkan Adayı Mustafa Gül, Göynük Mahallesi Mitingi’nde yaptığı konuşmada, “Göynük Mahalle’mizin en önemli sorunu imardır. Biz en kısa sürede yüzde 20-30 emsalle Göynük’ü imar planına kavuşturacağız” dedi.  

 

Göynüklülere önce belediye meclis üye adaylarını tanıtan Başkan Mustafa Gül,  “Adaylarımız dürüst ve hiç şaibeye bulaşmamış insanlar. 26 aday adayımız vardı. Ama hepsini listeye koymak mümkün değildi. Sağ olsunlar aday göstermediklerimiz de bizim için birinci sıra adayı gibi çalışıyor. Biz Kemer’i sadece meclis üyelerimizle değil Kemerlilerle birlikte yöneteceğiz “ dedi.

GÖYNÜK VE TEKİROVA YANLIŞ YÖNETİLDİ


Necati Topaloğlu'nun başkanlığı döneminde Göynük'ün kötü yönetildiğini belirten Mustafa Gül, “2004 yılında gelen şahıs Göynük’ün başına bir kâbus gibi çöktü. Göynük’e 60 yıl hizmet vermiş muhtarlar ve iki belediye başkanının bıraktığı güzel miras yok olmaya başladı. Göynük’ün nüfusu 10 bin 119 kişiydi. Necati Bey’in iki dönemlik başkanlığından sonra nüfus 6 bin 781’e düştü. Diğer aday Yusuf Bey ise 3 dönem Tekirova Belediye Başkanlığı yaptı. Üras başkanlığında Tekirova’nın nüfusu 5 bin 769’dan 2 bin 858 kişiye düştü. Çünkü bu beldeleri iyi yönetemediler, imar planlarını doğru yapamadılar. İnsanlar oralardan kaçıp Kemer’in merkezine geldi” diye konuştu.

YÜZDE 20 - 30 EMSALLE İMAR GETİRECEĞİZ


Göynük’ün en önemli sorununun imar olduğunu vurgulayan Gül, “Göynük Mahalle’mizin en önemli sorunu imardır. İmar planı getirirken insanlara mutluluk, huzur ve güven de getirmek gerekiyor. Biz bunu Arslanbucak’ta başardık, Göynük’te de başaracağız! Biz en kısa sürede yüzde 20-30 emsalle Göynük’ü imar planına kavuşturacağız" dedi.   Musafa KOÇ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: