Antalya
20.03.2019
A
POLİTİKA
Halk ile iç içe olacağız
Halk ile iç içe olacağız

CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen, seçimden seçime halkla bir araya gelen siyasetçilerden olmayacağının sözünü vererek, “İnsanlarımız ile devamlı birlikte olacağız,  beklentilerine cevap vereceğiz” dedi.

 

CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini sürdürdü.  'Sıkılmadık el çalmadık kapı bırakmayacağız' sloganıyla sahaya çıkan Semih Esen, seçimden seçime halkla bir araya gelen siyasetçilerden olmayacağının sözünü verdi. Başkanlığı döneminde sadece hizmet edeceğinin altını çizen Esen, “Şımarmadan, haddimizi aşmadan çalışacağız ve sadece hizmet etmeye odaklanacağız. Seçildik ve işimiz bitti diye bir anlayışı asla benimsemeyeceğiz. Asıl işimiz seçildikten sonra başlıyor. İnsanlarımızın beklentileri var ve bu beklentileri yerine getirmemiz gerekiyor. Halkın bize vereceği yetkiyi en iyi şekilde kullanarak projelerimizi hayata geçireceğiz. Bu projeler hayata geçtiğinde ise Konyaaltı olarak büyük bir ivme yakalayacağız” dedi.


HER ZAMAN ADALETLİ OLACAĞIZ


CHP’li Semih Esen, partisinin her zaman adalet vurgusu yaptığını ve kendisinin de bu yönde davranacağını ifade ederek şunları söyledi: “Hizmet noktasında her zaman şunu söylüyorum; Konyaaltı'nın hiçbir mahallesini hizmetsiz bırakmayacağız. En kırsaldan en merkezi mahallelerimize kadar, insanlarımızın neye ihtiyacı varsa onu yerine getireceğiz. Daha az gelişmiş ve hizmete daha çok ihtiyacı olan bölgelerimize pozitif ayrımcılık yapacağız elbette. Çünkü bizim gözümüz her zaman en çok ihtiyaç sahibi olanı arar. Gözümüz en çok, fakir olanı arar. Bu anlamda adaletli bir yönetim sergileyeceğiz. Ancak bu şekilde gerçek sosyal belediyeciliğin gereklerini yerine getirebiliriz.” (Haber Merkezi)

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: