Antalya
14.03.2019
A
POLİTİKA
Manavgat Şelalesi tepkisi
Manavgat Şelalesi tepkisi

Millet İttifakı’nın Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, Manavgat Şelalesi ile ilgili davanın hala sürdüğünü belirterek, “Manavgat Şelalesi bugün hala bizim değil, mücadelemizi hukuki bazda veriyoruz” dedi.

 

Millet İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, seçim çalışmalarına Aşağı Hisar Mahallesi’nde devam etti. Perşembe Pazarı kapalı alanında yapılan toplantıya İYİ Parti Manavgat İlçe Başkanı Hatice Avcı, CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar, Millet İttifakı belediye meclis adayları, Seçim Komitesi ile muhtarlar katıldı. Başkan Sözen, Perşembe Pazarı’nda davul, zurna ve havai fişeklerle karşılandı.

 


MANAVGAT ŞELALESİ HALA BİZİM DEĞİL


Manavgat Şelalesi ile ilgili davanın hala sürdüğünü, hukuki bazda mücadelenin devam ettiğini ifade eden Başkan Sözen, Manavgat Şelalesi’nin durumu hakkında da şunları söyledi: “Manavgat Şelalesi bugün hala bizim değil, davalar devam ediyor, mücadelemizi hukuki bazda veriyoruz.  ‘Bize hiç gelmedi’ diyenlere buradan seslenmek istiyorum. Manavgat’ın iktidar partisi milletvekili kimdir. İbrahim Aydın beyefendi, benim de değerli kardeşim. İbrahim Aydın Orman kökenli, bizim de sorunumuz Orman Bakanlığı ile. Devletin Turizm Bakanlığı diyor ki, ‘Burayı ben Manavgat Belediyesi’ne tahsis verdim, kiraladım, kira sözleşmesini yaptım, kirasını da ödüyor, burası Manavgat Belediyesi’nin’ diyor. Orman Bakanlığı da ‘Hayır, burayı geri alacağım’ diyor. Kime gidersiniz? Bölgemizin Orman kökenli milletvekiline gidersiniz. Doğru adres değil mi? Ben de oraya gittim. Değerli kardeşim, sayın vekilim bana ne dedi biliyor musunuz? ‘Ben bu işlere asla karışamam, Menderes Başkan’a git’ dedi. Yerin sahibi Menderes Başkan değil, tahsis sahibi o değil, yetkili o değil ama ne hikmetse, bana Menderes başkanı adres gösterdi. Beni kimse toplumun önünde bir şey ifade etmek zorunda bırakmasın. Ben bu topluma her şeye rağmen hizmet etmek istiyorum.” (Haber merkezi)

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: