Antalya
13.03.2019
A
SPOR
Muslera tuttu, biz yedik
Muslera tuttu, biz yedik

Galatasaray deplasmanından 5-0’lık yenilgiyle dönen Antalyaspor’da oynanan futbol beğeni topladı. Teknik Direktör Bülent Korkmaz, “İyi oynadık. Maçın özeti, Galatasaray’ın kalecisi tuttu, biz yedik” dedi

 

Deplasmanda Galatasaray’a 5-0 yenilen Antalyaspor’da, alınan farklı yenilgiye rağmen oynanan futbol sevindirdi. Maçın özellikle ilk yarısında rakiplerinden daha iyi oynadıklarını söyleyen Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, “Maçın özeti Muslera tuttu, biz yedik. Özellikle ilk yarı istediğimizi oynadık. Maalesef tahlisiz gol yedik. İkinci yarı oyuncularıma disiplinli olursak maçı çeviririz dedik ama Muslera’nın müthiş oyunu vardı. 1-0 olmuş 5-0 olmuş önemi yok. Bize puan gelmiyor. Bu maçı artık unutarek Alanya maçına bakacağız” dedi.

 

GENÇLERE ÖVGÜ


Galatasaray karşısında Bahadır Öztürk ve Doğukan Sinik gibi genç futbolcularına şans verdiğini hatırlatan Korkmaz, bu futbolcuların gelişimlerini sürdürmeleri halinde iyi yerlere geleceklerini belirtti. Genç futbolcularına tecrübelerini aktarmaya devam edeceklerini belirten Korkmaz, “Biz gerekenleri, fikrimizi ve öğretmenliğimizi yapıyoruz. Geliştirme biz olduğumuz sürece olacak. İnşallah daha iyi olurlar” değerlendirmesini yaptı.

 

ZOR BİR SEZON OLUYOR


Göreve geldiği günden itibaren Antalyaspor için bu sezonun geçiş yılı olduğunu hatırlattığını söyleyen Korkmaz, “Ligde iyi durumdayken de bunu hep tekrarladım. İlk yarıda çok başarılı olduğumuz dönemde de bu fikrimden vazgeçmedim. Geldiğimden beri zor bir sezon olacağını hep söyledim. Bu seneyi geçtikten sonra doğru planlama yapıldığı zaman bu takımın iyi yere geleceğini söyledim. O zaman göreceksiniz iyi Antalyaspor’u. Bu sezonu hayırlısı ile tamamlayalım, gerçek Antalyaspor’u önümüzdeki sezon izleyeceksiniz” dedi.
Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: