Antalya
Yayın Tarihi : 12.03.201911:12
Güncelleme Tarihi : 12.03.201911:16
A
POLİTİKA , KÜLTÜR-SANAT
Tütüncü söyleşiye katıldı
Tütüncü söyleşiye katıldı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2. Kepez Kitap Fuarı’nda gazeteci yazar Mesut Yar ile Kürşat Başar’ın söyleşi konuğu oldu. Tütüncü, ‘50 liralık kitap alana 1 portakal fidanı projesiyle’ Başar ve Yar’dan övgüler aldı

 

Kepez Belediyesi’nin bu yıl 2.’sini düzenlediği Kepez Kitap Fuarı, Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde hayranlarıyla buluşturuyor. Bu yıl çevre teması ile kapılarını açan 2. Kepez Kitap Fuarı’nda ünlü gazeteci, yazar ve televizyoncu Mesut Yar ile Kürşat Başar’da hayranları ile bir araya geldi. Mesut Yar ve Kürşat Başar’ın söyleşi konuğu da Kepez Kitap Fuarı’nın ev sahibi Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü oldu. Başkan Tütüncü, Kepez Kitap fuarının doğuşunu, fuarın temasını, hedeflerini ve çevreci projelerine değindi. Ünlü gazeteci, yazar ve televizyoncu Başar ve Yar ile birlikte yaklaşık 1 saat boyunca söyleşi yapan Başkan Tütüncü, fuardan 50 liralık kitap alan adına dikilecek 1 portakal ağacı ve oluşturulacak portakal bahçesi projesini anlattı.  

 

 

PORTAKAL FİDANLARI HAZIR


Kitap alanların kayıtlarını alacaklarını açıklayan Tütüncü, “Atatürk Mahallesi’nde yaklaşık 12 bin metrekarelik yeşil alanımızı portakal bahçesi kurulumu için değerlendireceğiz. Fuar sonrası portakal ağaçlarının dikimi gerçekleşecek ve önlerinde isimlerinin yazılacağı portakal fidanı görselleriyle elektronik posta adreslerine bilgilendirme mesajı atılacak. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarına etiketlenecek olan proje için portakal fidanlarımız hazırlandı ve kitapseverleri bekliyor” diye konuştu.
Haber Merkezi
 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: