Antalya
07.03.2019
A
POLİTİKA
Kemer Meclisi’nden alkışlanacak karar
Kemer Meclisi’nden alkışlanacak karar

KEMER Belediye meclisinde alınan kararla, 24 Ocak 2019 tarihindeki hortum felaketinde içinde bulunduğu otomobilin dereye uçması sonucu kaybolan üniversite öğrencisi Kader Buse Acar'ın (20) adı, kaybolduğu Sanayi Caddesi'ne verildi.

 

Kemer Belediye Meclisi, 31 Mart seçimleri öncesi son toplantısını gerçekleştirdi. Meclis üyelerine bugüne kadar verdikleri hizmetler için teşekkür eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, "5 yıl boyunca birlikte sevindiğimiz, birlikte üzüldüğümüz, bazen de birbirimizi üzdüğümüz günler oldu. Bu süre zarfında kalbini kırdığımız meclis üyemiz varsa özür diliyorum. 5 yıl boyunca Kemer'e güzel hizmetler verdiğimize inanıyorum" dedi.

KADER BUSE ACAR'IN ADI CADDEYE VERİLDİ

Kemer Belediyesi meclis toplantısında ayrıca 24 Ocak 2019 tarihinde Kemer'i vuran hortum felaketinde otomobilin dereye uçması sonucu kaybolan üniversite öğrencisi Kader Buse Acar'ın adının, kaybolduğu Sanayi Caddesi'ne verilmesi oybirliğiyle kabul edildi. Başkan Mustafa Gül, "Hortum felaketinde zarar gören 35 evle 19 iş yerinin tadilatını belediye ekiplerimiz bir hafta içinde tamamladı. Ancak hortumda kaybolan kızımızın hala bulunamaması bizi büyük bir üzüntüye sevk etti. Acar ailesinin acısını bir nebze de olsa hafifletmek ve Kader Buse Acar'ın ismini yaşatmak için, kızımızın kaybolduğu Sanayi Caddesi'nin adını 'Kader Buse Acar Caddesi' olarak değiştiriyoruz. Acar ailesine tekrar sabırlar diliyorum" diye konuştu. (DHA)

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: