Antalya
02.03.2019
A
POLİTİKA
‘Terörist’ kelimesine kızıp, siyasete girdi
‘Terörist’ kelimesine kızıp, siyasete girdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın komisyonculara yönelik ‘terörist’ söylemlerinden sonra siyasete girme kararı alan Nevzat Akcan, Komisyoncular Derneği Başkanlığından istifa ederek meclis üyesi adayı oldu

 

İYİ Parti'den Aksu Belediye Meclis üyesi adayı olan Nevzat Akcan, sebze ve meyve fiyatlarının artmasından sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı komisyoncular için söylediği ‘terörist’ kelimesinden sonra siyasete girmeye karar verdiğini söyledi.


SİYASETE GİRMEYECEKTİM


Antalya Toptancı Hal Komisyoncuları Derneği Başkanlığı görevinden ayrılarak İYİ Parti’den Aksu Belediyesi meclis üyesi olan Akçan, “Siyaset yapmayı düşünmüyordum. Bu dönemde Aksu Belediye Başkan adaylığı teklifi de gelmişti. Siyasete girmeyi düşünmediğimi bildirmiştim. Ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın komisyonculara yönelik ‘terörist’ gibi söylemlerinden sonra kesinlikle siyasette olmam gerektiğine karar verdim ve meclis üyeliği teklifini kabul ettim. Ramazan Özen'le birlikte meclis üyeliği listesinde yer aldık. Durmuş Ali Arslan Başkanımızla beraber Aksu’yu karış karış dolaşıp halkımıza yaşanan süreçleri anlatacağız. Aksu Belediyesi’ni kazanacağız" dedi.
Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: