Antalya
01.03.2019
A
POLİTİKA
Emek hırsızlığı var
Emek hırsızlığı var

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, Büyükşehir Belediyesi’nin Kırcami tapularını dağıtacağını duyurmasına tepki gösterdi.

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, Kırcami tapularının dağıtılması noktasında Muratpaşa Belediyesi'nin yok sayıldığını, bunun "emek hırsızlığı" olduğunu belirterek, "Yıllardır süregelen uygulama teamülleri dikkate alındığında, tapuların dağıtımında ilçe belediyesinin, yani emek verenin, gecesini gündüzüne katıp çalışanın yok sayılması ne etik değerlere ne de hakkaniyete sığar" diye konuştu.

 

HERKES ÇOK İYİ BİLİYOR


"Herkesin çok iyi bildiği gibi, 1/1000’lik planı ve 18 uygulamasını ilçe belediyeleri yapar. Büyükşehir Belediyeleri ise 5 binlik, 25 binlik gibi üst planları yapar. Kırcami planının asıl sahibi, Kırcami planı için gece gündüz çalışan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve Muratpaşa Belediyesi’ni saf dışı bırakıp bundan oy devşiririz diyen emek hırsızları çok iyi bildikleri alicengiz oyunlarını sergilemeye başladı" diyen Hasan Şahin, "Düne kadar Kırcami planı nedir sorusuna ‘O da ne?’ diyen emek hırsızları, ‘Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz’ atasözünü haksız çıkarıp, tüm yüzsüzlükleri ile Kırcami’de tapu dağıtmaya çıktı. Kırcami planı için geceli gündüzlü kimin çalıştığını, planı kimin yaptığını, herkes çok iyi biliyor" dedi.  Mustafa KOÇ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: