Antalya
27.02.2019
A
POLİTİKA
Önce Konyaaltı sonra Büyükşehir
Önce Konyaaltı sonra Büyükşehir

Konyaaltı Meclis Üyesi adaylarıyla bir araya gelen CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen, hedeflerinin Konyaaltı’da güçlü bir şekilde kazanarak Büyükşehir’e oy taşımak olduğunu vurguladı. Esen, “Antalya’yı ve ilçeleri kazanacağımıza inanıyorum” dedi.  

CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen, Millet İttifakının Konyaaltı belediye meclis üyesi adayları, CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Onur Duruk, İYİ Parti Konyaaltı İlçe Başkanı Serap Kaya ve Konyaaltı Seçim Komitesi Başkanı Feridun Baloğlu’yla kahvaltıda buluştu.  Toplantıda, sürmekte olan seçim çalışmaları hakkında değerlendirme yapıldı.  Toplantıda, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kazanılmasının önemine dikkat çeken Semih Esen, “Hedefimizi herkes biliyor. Sadece Konyaaltı’nı kazanmak değil, Konyaaltı’nı güçlü bir şekilde kazanıp aynı zamanda Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni de kazanmak ve Türkiye geneli sonuçlara katkı yapmak birincil hedefimiz. Antalya Büyükşehir Belediyesi dahil, 19 ilçe belediyesini de kazanacağımıza inanıyorum” diye konuştu. 17 yılda Türkiye’nin 500 Milyar dolar ekonomik kayba uğradığını ve buna Ak Parti’nin sebep olduğunu savunan Esen, yanlış politikalarına son vereceklerini kaydetti.  

 

UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ  

İYİ Parti Konyaaltı İlçe Başkanı Serap Kaya da, Millet İttifakı’nın Konyaaltı ve Antalya’da uyum içerisinde çalıştığını ifade ederek, “Konyaaltı’nda bizler, Millet İttifakı adayımız Sayın Semih Esen’le birlikte alanlardayız. Amacımız Konyaaltı’nda rekor oy alıp aynı zamanda Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayımız Sayın Muhittin Böcek’in kazanmasını da sağlamaktır. Bu bağlamda her çalışmada yer alıp güçlü bir şekilde alanlarda olacağız” şeklinde açıklama yaptı. (Haber merkezi)  

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: