Antalya
25.02.2019
A

Eskiler 'şüyuu vukuundan beter' yani; bir olayın söylentisinin çıkması, gerçekleşmesinden daha beter derlermiş. Çünkü, çıkması muhtemel olay önünde sonunda psikolojik olarak her kesimi etkisi altına alıyor ve kendisini gerçekleştiriyor. Bu yüzden sayın Antalya basınından Antalyaspor’umuzun küme düşme olasılığından sezon sonuna kadar gündeme almamasını haddim olmayarak özellikle rica ediyorum. Zira yaza yaza teknik heyeti ve futbolcularımızı baskı altına alarak kendi kendimizi hançerleyeceğiz. Artık yazılarımda bu konudan kesinlikle söz etmeyeceğim. Çünkü takımımızın sıralamadaki yeri çok iyi deyip Sivasspor maçının kritiğine geçiyorum.          
İkinci yarının altıncı haftasında kendine gelen, dikine, özlediğimiz futbolu oynayan Antalyaspor'umuzu nihayet sahada gördük. Tek hata sık ofsayta düşmeleri. Bu futbol semeresini verdi, Nazım'ın gölü ile 0-1 öndeyiz. Bu güzel futbolu bir de penaltıyla pekiştirince ilk yarı 0-2 lehimize kapandı.
İkinci yarıya gelince futbolda dünyanın en zor  şeyi galibiyeti korumaktır. Doğal olarak biz de galibiyeti korumakta zorlandık. 65. dakikada durum 1-2 oldu. Ama maçı galip bitirmeyi başardık.
Bu galibiyetten sonra Başkan'ın, teknik heyetin, gelenlerin, gidenlerin, oynanan futbolun hepsinin arkasındayım. Yeni bir sayfa açıldı. Camia olarak moralimiz düzeldi. Artık kötü günleri hatırlamak bile istemiyoruz. Yaşasın Antalyaspor camiası. Tabi insanların istekleri bitmez. Bundan sonra hedefleri olan, yani en başta hedef koyan bir Antalyaspor için Başkan'dan şimdiden çalışmalara başlamasını istiyorum.
Hoşça kalın. İyi haftalar.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok