Antalya
Yayın Tarihi : 23.02.201911:34
Güncelleme Tarihi : 23.02.201911:36
A
GÜNCEL , POLİTİKA
Şükrü Sözen’den seçim ziyaretleri
Şükrü Sözen’den seçim ziyaretleri

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP-Millet İttifakı Adayı Şükrü Sözen, yerel seçim çalışmaları kapsamında Manavgat’ı gezmeye devam ediyor.

  Başkan Şükrü Sözen akşamları yaptığı ‘halkla buluşma’ gezilerinin yanı sıra gün içinde de kentin ana arterlerindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ediyor. Başkan Sözen ziyaretler kapsamında dün Hisar Caddesi, Demokrasi Bulvarı, Hasan Fehmi Boztepe, Remzi Güven, Şelale, Tugayoğlu, Hastane, Zübeyde Hanım, İbrahim Sözen ve Antalya Cadde’lerini ziyaret etti.

 


SÖZEN, EKİPLE CADDELERDE


Başkan Şükrü Sözen’e Şelale Caddesi ve Antalya Caddesi ziyaretlerinde CHP ve Millet İttifakı Belediye Meclis Üyesi adayları ile seçim komitesi üyeleri de eşlik etti. Başkan Şükrü Sözen, 19 Şubat’ta Kıraç konseriyle birlikte hizmete açılan yeni Kent Meydanı’nda, belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte fotoğraf çektirdi. Sözen, “Bundan sonraki çalışmalarımıza yeni meclis üyesi adaylarımızla, uyumlu bir şekilde devam edeceğiz. Bütün adaylarımızın her biri birbirinden değerli, toplum içinde sayılan, sevilen, kabul gören kişiler. Önümüzdeki süreçte kendileriyle çalışma imkanı yakaladığım için son derece memnunum. Biz güçlü ve iyi bir ekibiz. Bu ekibimizle Manavgat’ın geleceğine çok büyük değer ve katkı sağlayacağımıza inancımız tamdır” dedi. (Haber merkezi)

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: