Antalya
12.02.2019
A
GÜNCEL , POLİTİKA
Gelecek nesiller için aday oldum
Gelecek nesiller için aday oldum

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) ve Cumhur İttifakı Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu,  kampanya döneminde kimseye yalan söylemeyeceklerini ve iftira atmayacaklarını belirterek, “Bizim amacımız gelecek nesillere yaşanabilir bir Finike bırakmak.

 Onun için yeniden aday oldum” dedi.  Başkan Adayı Dülgeroğlu, sabah saatlerinde ilçe de çeşitli özel ziyaretlerin ardından akşam saatlerinde Yeni Mahalle’de Osman Polat ve Sahilkent Kum Mahallesi’nde Hüseyin Küçük’ün evine konuk oldu. MHP Finike İlçe Başkanı Hakan Türksoy Akpınar ve Finike Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Yalçın ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ev ziyaretleri gerçekleştiren Dülgeroğlu, vatandaşlar tarafından sıcak ilgiyle karşılanırken, evlerde samimi bir sohbet gerçekleştirdi. 

 

 

YAPTIKLARIMIZ SAYMAKLA BİTMEZ

  Dülgeroğlu, geçmiş dönemlerde Finike’ye kazandırdıkları hizmetleri hatırlattı. Dülgeroğlu, “1989 Finike’sinde Şehitler Parkı yoktu, orası kireç deposuydu. Otogar yoktu, sinema yoktu, hamam yoktu, düğün salonu yoktu, park-bahçe yoktu. Bizim yaptıklarımız saymakla bitmez. Tabi ki 40 yaş altında olan insanlar, eski Finike’yi bilemezler. Hatta çok merak eden arkadaşlarımız sosyal medya hesaplarımdan bakabilirler” dedi. (Haber merkezi)

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: