Antalya
11.02.2019
A
GÜNCEL , POLİTİKA
Beni billboardlarda değil aranızda göreceksiniz
Beni billboardlarda değil aranızda göreceksiniz

CHP Konyaaltı Başkan adayı Semih Esen seçim çalışmalarını Sivaslılar Antalya Sosyal Yardımlaşma Derneği ve Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası’nı (TÜM BEL-SEN) ziyaretleriyle sürdürdü.

  Esen, Sivaslılar Derneği'nde yatığı konuşmada, “Beni billboard ve kaldırım üzerinde ki tabelalarda değil, aranızda göreceksiniz. Bir sabah, sokağınızda ki eksikleri tespit etmek için incelemelerde bulunurken göreceksiniz. Siyah, bayraklı makam araçlarından inmeyen siyasetçilerden olmayacağım" dedi.

 

 

 SENDİKA GELENEĞİ BOZULDU

Esen Sivaslılar Derneği'nin ardından Tüm Bel Sen'i ziyaret etti. Türkiye’de sendika geleneğinin bozulduğunu söyleyen Esen, “Toplumun ve demokrasinin olmazsa olmazı sendikalar, iktidarın baskısıyla esas amacından uzaklaştırılmaya, siyasi partilerin arka bahçesi yapılmaya çalışılıyor. Bu çok yanlış bir siyasettir. Sendikalar toplumların örgütlenmesini sağlayan, emek ve işçi haklarını koruyan yapılardır. Bu yapıları bozmak, toplumun dinamikleriyle oynamak demektir" diye konuştu.Mustafa KOÇ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: