Antalya
11.02.2019
A
GÜNCEL , POLİTİKA
Aksu’yu kurtaracağız
Aksu’yu kurtaracağız

CHP-İYİ Parti ittifakının Aksu Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan'ın Güzelyurt mahallesindeki seçim ofisi törenle açıldı.

 Törende konuşan Arslan, “Aksu üzerinde kötü emelleri olanların ellerinden Aksu’yu kurtaracağız” dedi

 Törene Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Aydın, CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, İYİ Parti Antalya milletvekilleri Hasan Subaşı, Tuba Vural Çokal, CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, İYİ Parti İlçe Başkanı Recep Bal, CHP İlçe Başkanı Kenan Yıldız, İYİ Parti Serik Adayı Yusuf Mecek ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

 

 

HERKESİ KUCAKLAYAN BİR BELEDİYE

Durmuş Ali Aydın, törene katılanlara teşekkür ederek, "Aksu'da, ilçede yaşayanların büyük bölümünü ötekileştirmiş bir belediye var. Aksu Belediyesi'ni yönetenler kendilerine küçük bir dünya kurdular ve bu kurdukları dünyaya kendileri dışında kimseyi sokmadılar. Biz bu belediyeyi herkesi kucaklayan, kimseye öteki olarak bakılmayan, her yere, herkese eşit hizmet götüren bir belediye haline getireceğiz" dedi.

 

 

AKSU’YU KURTARACAĞIZ…

Aksu üzerinde kötü emelleri olanların ellerinden Aksu’yu kurtaracaklarını belirten CHP-İYİ Parti MİLLET İTTİFAKI Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan “Bir insanın sözleriyle ben dürüstüm demesi hiç bir şey ifade etmez. O dürüstlüğü hayatının her noktasına bir kilim gibi dokuması gerekir. Allah’ıma binlerce şükür ki geçmişimde leke yoktur, haram yoktur, hile yoktur. Bu günüm de yoktur, nasip olur Aksu’lu hemşerilerimizim desteğiyle belediye başkanı olarak seçildikten sonra da haram, hile, vesise ve dürüstlüğe aykırı bir davranış göremeyeceksiniz. Aksu üzerinde kötü emelleri olanların ellerinden Aksu’yu kurtaracağız. Aksu’ya bu kötü emelleri olanları sokmayacağız. Bunun içinde namus sözü veriyorum. Muratpaşa,Konyaaltı ve Döşemealtı Belediyelerine gittiğiniz de hangi hizmeti ne kadar sürede ne şekilde hizmeti alacağınız bellidir. Hiçbir ayrım yapmadan herkese eşit şekilde hizmet veriliyor. Aynı hizmet standartlarını Aksu’ya da getireceğiz” diye konuştu.

 

 

BEN SEN YOK BİZ VARIZ

Büyükşehir Başkan Adayı Muhittin Böcek de yaptığı konuşmada, "Kapanan beldeler dahil Gazipaşa'dan Kalkan'a Antalya’nın dört bir yanında basmadık yer bırakmadım, bırakmayacağım. Tarlada izi olmayanın, harmanda yüzü olmaz. 25 yıllık çalışma dönemimde bugünlere gelirken çalmadan çaldırmadan, yanlış yapmadan, ranta değil halka hizmet ederek, halka hizmeti hakka hizmet bilerek bugünlere geldim. Sizlerle beraber planlı, kurallı, kimlikli kent için geliyoruz. Ben sen yok biz varız. Birlikte yaparız, birlikte yapacağız" dedi.  Konuşmaların ardından açılış kurdelesini kesen İYİ Parti - CHP ittifakı temsilcileri el ele tutuşarak birlik beraberlik  görüntüsü verdiler.  Mustafa KOÇ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: