Antalya
08.02.2019
A
GÜNCEL , POLİTİKA
Bir ağaç dikmediler
Bir ağaç dikmediler

Kepez CHP Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 Dinç, taksici esnafıyla bir araya gelerek sorunları dinledi, projelerinden bahsetti. Kepez’de gölgelik alanların olmadığından bahseden bir taksi esnafı, “Son beş yılda bir ağaç bile dikmediler” dedi

CHP Kepez Belediyesi Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kepez’de taksi esnafını ziyaret eden, taksicilerin sorunlarını dinleyerek, projelerini anlattı.  Araçlarını koyacakları yer olmamasından yakınan bir taksici, “Bizler durağın önünde dahi arabalarımızı koyacak yer bulmakta zorlanıyoruz. Bizim için burada alan olmasına rağmen gölgelik bir yer yapmamıza müsade etmediler. Araçlarımız kaplamalı, güneş gördükçe boyası atıyor. Sürekli gidip kaplatamıyoruz, çünkü çok maliyetli. Son beş yılda Kepez’de belediyecilik işlemez oldu. Benim mahallemde okul yok, pazar yeri yok, belediye otobüsü bile yok. Ne yaşadığımız yerde, ne çalıştığımız yerde gölgesinde serinleyebileceğimiz bir ağaç dikmediler” diye konuştu.

 

 

BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI

Buna karşılık Murat Dinç, “Eğer biz kazanırsak, yeni bir Kepez yaratacağız diyoruz. Bunu nasıl mı yapacağız? Burada cazibe merkezleri inşa ederek, yeşil alanlar, sosyal alanlar kurarak yapacağız. Kepez’in insanlarını maddi ve manevi refaha erdirmek benim boynumun borcu. Park yapmak, yol yapmak zaten belediyeciliğin işi, biz insancıl bir anlayış getireceğiz. Bizim için önce insan, Kepez’de yaşayan insanların rahatı, her şeyden önemli. Buna yönelik bir belediyecilik anlayışı ile hareket edeceğiz” diye yanıt verdi. (Haber merkezi)

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: