Antalya
07.02.2019
A
GÜNCEL , POLİTİKA
Sözen, halka şikayet etti
Sözen, halka şikayet etti

Çakış Mahallesi’nde halka hitap eden Manavgat Belediye Başkanı Sözen, “Tüm gelirlerimizi zorla elimizden alıp, halkla bizi karşı karşıya getirmeye çalıştılar. Ama bugün Manavgat, en başarılı 20 belediyeden biri” dedi

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, ilk büyük seçim programını Çakış Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Başkan Sözen, halkla buluşmak amacıyla gittiği programda sevgi seli ile karşılandı.

 

 

HİZMET, BOYNUMUZUN BORCU

Başkan Sözen Çakış Mahallesinde yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “Avrupa’daki insanın aldığı asgari ücretle, Avrupa insanı maaşının üçte biriyle benim ülkeme geliyor, benim ülkemde 5 yıldızlı otellerde haftalarca maaşının üçte biriyle kalabiliyor. Benim ülke insanım aldığı maaşla gümrüğe kadar gidemiyor, havaalanına gidemiyor. Çünkü insanlar hayat mücadelesi veriyor. Bunu yüreğinizde hissediyorsanız, elinizden hiçbir şey gelmiyorsa da toplumun önünde bunları dile getiremiyorsanız bu toplumun sorumluluğuna talip olma hakkınız asla ve asla yoktur”.

 

 

EN BAŞARILI BELEDİYELERDENİZ

Hizmet edebilmek için belediyenin gelir kalemlerini kullandıklarını belirten Sözen, “Belediyelerin gelir kalemleri; haldir, terminaldir, mezbahadır. Bunları Büyükşehir’e bağladılar. Bitmedi, tomaların, çevik kuvvetlerin gölgesinde bütün sahillerimizdeki büfelerimizin, su sporlarımızın, kafeteryalarımızın gelirlerini Büyükşehir’e götürdüler. Amaçları sizlerle bizleri karşı karşıya getirebilmekti. Tüm bu engellemelere rağmen Manavgat Belediyesi, Türkiye’nin en çok yatırım yapan ilk 20 belediyesinin içine girdi” dedi.

Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: