Antalya
Yayın Tarihi : 07.02.201909:00
Güncelleme Tarihi : 06.02.201917:44
A
GÜNCEL , POLİTİKA
Karşınızda tecrübe ve usta var
Karşınızda tecrübe ve usta var

MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarına devam ediyor.

 MHP Finike İlçe Başkanı Hakan Türksoy Akpınar ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte seçim çalışmalarını sürdüren Nail Dülgeroğlu, gündüz saatlerinde ilçede taziye ziyaretleri gerçekleştirirken, akşam saatlerinde ise Yuvalı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

 

 

BEN SÖZ VERDİM Mİ YAPARIM

Yuvalı Mahallesi vatandaşlarının yanında olduğunu ifade eden Dülgeroğlu, “Bundan sonra da yanınızda olacağım. Finike’yi yönetecek ve Yuvalı Mahallesi’ne hizmet getireceğiz. Yuvalı Mahallesi hizmete hasret kaldı. Biz göreve gelirsek verdiğimiz sözleri tutacak ve ne yapacağız dersek yapacağız. Ben bir söz verdim mi yaparım. Yapamayacağım hiçbir sözü de vermem” dedi.

 

 

25 YILLIK SİYASETÇİYİM

 53 gün sonra bir yerel seçim olduğunu söyleyen Dülgeroğlu, “Demokrasinin gereği olarak, adaylar çıkacak. Sizlere vaatlerde bulunacaklar ama burada vaatlerde bulundukları zaman sizi kandırmalarına izin vermeyin. İnanmayın, doğruyu söyleyenden yana olun. Belediyeyi aynı evinizdeki bütçe gibi düşünün. Siyasetçi, senin bütçenin üzerinde vaat veriyorsa, ona inanmayın. Eğer inanırsanız 5 yıl boyunca yerinde saymak yerine, 10 yıl geriye gidersiniz. Sizin burada bir şansınız var. Karşınızda 25 yıllık bir tecrübe ve ustalık var. Bu usta çok iyi hesap eder. Hesabını çok iyi yapar ve yapabileceğinin sözünü verir. Yapamayacağı hiçbir sözü de vermez” şeklinde konuştu. (Haber merkez)

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: