Antalya
04.02.2019
A
GÜNCEL , POLİTİKA
CHP Akseki adayı Erdoğan Erdoğan
CHP Akseki adayı Erdoğan Erdoğan

CHP'nin Akseki Belediye Başkan Adayı Erdoğan Erdoğan oldu.

 CHP Parti Meclisi toplantısının ardından 1'i büyükşehir, 2'si il 71 belediye başkan adayı açıklandı. Açıklanan adaylar arasında Akseki adayı Erdoğan Erdoğan'ın da ismi yer alırken, Kaş adayı konusunda açıklama yapılmadı.

 

 

'BERABER KAZANIP BERABER YÖNETECEĞİZ'

Adaylığının netleşmesinin ardından bir açıklama yapan Erdoğan Erdoğan, "Bu süreçte bana her zaman destek olan ülkemin dört bir yanındaki Aksekililere, Genel Başkanım Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve MYK üyleri başta olmak üzere PM üyelerine, İl Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine, Akseki İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine, Antalya Büyükşehir Belediyesi başkan adayımıza, CHP Antalya Milletvekillerimize, gençlik kolları ve kadın kollarımıza, İYİ Parti ilçe yönetimine ve emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Şimdi hasret kaldığımız Aksekililik bilincini yeniden var etmek için Akseki'mizi hakettiği konuma getirmek için senliği benliği bitirip sımsıkı kenetlenme zamanıdır. En başından beri söylediğimiz tek şey : 'Beraber kazanacağız, beraber yöneteceğiz.' Hayallerimizi gerçeğe dönüştürebilmek için bütün hemşerilerimizin desteğini bekliyorum" dedi.

 

 

KAŞ'TA ADAY KRİZİ

Kaş'ta Erkan Demirci, Ulaş Akbaş, Hayri Süt, Yusuf Ulaş Akçay, Mustafa Yalçınkaya ve Tevfik Taner aday adayı olarak başvuruda bulunan isimler oldu. CHP Büyükşehir adayı Muhittin Böcek'in Ova eski Belde Belediye Başkanı Tevfik Taner'in adaylığı üzerinde ısrar ettiği, diğer adayların tepkisi ve bazı milletvekilleri ve partililerin itirazı nedeniyle aday krizi yaşandığı, açıklamanın bundan kaynaklandığı belirtiliyor.  Mustafa KOÇ

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: