Antalya
31.01.2019
A
GÜNCEL , POLİTİKA
Millet İttifakı’nın Korkuteli çıkarması
Millet İttifakı’nın Korkuteli çıkarması

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, İyi Parti İl Başkanı Ahmet Aydın, CHP Milletvekili Cavit Arı ve Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, İyi Parti Korkuteli Belediye Başkan Adayı Halil Kara'nın Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına birlikte katılarak gövde gösterisi yaptı

 

İyi Parti Korkuteli Belediye Başkan adayı Halil Kara, 31 Mart sürecinde kullanacağı seçim ofisi açılışını gerçekleştirdi. Açılışa İyi Parti Antalya İl başkanı Ahmet Aydın, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, Millet İttifakı’nın CHP’den gösterdiği Büyükşehir adayı Muhittin Böcek’in yanı sıra Antalya Milletvekili Cavit Arı, İyi Parti Milletvekili Feridun Bahşi ile il ve ilçe yöneticileri katıldı. Çok yoğun bir katılım altında gerçekleşen açılışta konuşan Ahmet Kumbul, “31 Mart yerel seçimlerinde, ittifak içinde olduğumuz İYİ Parti ile birlikte hem Korkuteli’ni hem de Büyükşehir Belediyesi’ni kazanacağız. Antalyalıların özlem duyduğu, halktan yana hizmet üreten belediyecilik anlayışını iktidara taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

 

 

PARTİLİLERLE BULUŞMA

31 Mart’tan sonra Antalya’nın katılımcı ve toplumcu bir anlayışla yönetileceğini dile getiren Kumbul sözlerine şöyle devam etti: “Derman belediyecilik sloganıyla çıktığımız bu yolda adaylarımız vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Gittiğimiz her yerde üreticilerimizin, emekçilerimizin yanında olacağımızı, doğamızı ve Antalya’mızın değerlerini koruyacağımızı belirtiyoruz” dedi. Seçim açılışının ardından CHP heyeti, Korkuteli İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, partililerle buluştu.

 

 

BİRLİK İÇİNDE YAPACAĞIZ

 

Açılışta konuşan CHP Büyükşehir Adayı Muhittin Böcek, "Bizim geçmiş dönemlerle hiç işimiz yok. Hep gelecekle ilgili yapmamız gerekenleri konuşacağız. Korkuteli ilçemizde 58 mahallemizde sevgili Halil Kara kardeşimle atalarımın doğduğu bu topraklarda sizlere hizmet etmekten gurur duyacağım. İnşallah bu birlikteliğimizi Allah bozmasın. Atatürkümüze de ezanımıza, bayrağımıza birlikte sahip çıkacağız" diye konuştu. “Korkuteli'nde birlikte çalışıp, birlikte kazanacağız" diyen Halil Kara ise konuşmasında Başkan Böcek'e desteklerinden dolayı teşekkür etti. Konuşmaların ardından Seçim Koordinasyon Merkezi açılış kurdelesini kesen heyet, hep birlikte el kaldırarak, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Muhittin Böcek, Halil Kara ile birlikte açılış sonrası Kapalı Semt Pazarı esnafını ve vatandaşları ziyaret etti. Her kesimden insanın sevgiyle karşıladığı Başkan Böcek, vatandaşlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.(DHA)

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: