Antalya
26.01.2019
A
GÜNCEL , YAŞAM
Tütüncü'den 4 ayda 753 ev ziyareti
Tütüncü'den 4 ayda 753 ev ziyareti

KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, son 4 ayda 753 ev ziyareti yaptı. Başkan Tütüncü, toplumun her kesiminden gelen ziyaret taleplerini karşılıyor.

Başkan Tütüncü, bir bardak çay eşliğinde demli sohbetlerin yapıldığı, taleplerin dinlendiği ve sorunlara çözümlerin üretildiği ev ziyaretlerini, meclis üyeleri, bürokratları ve parti teşkilat üyeleri olmaksızın tek başına yapıyor. Son 120 günde 753 ev ziyareti yapan Başkan Tütüncü, toplumun her kesiminden gelen ziyaret talebini karşılayabilmek için zamanla yarışıyor. Tütüncü, geçen çarşamba günü sabah saatlerinde başlayan ziyaret maratonunu, perşembe gecesi saat 01.30'da tamamladı.

MHP İL BAŞKANLIĞI'NI ZİYARET ETTİ

Tütüncü, MHP Kepez Belediye Meclis Üyesi Adem Çelik ile gündüz saatlerinde Varsak Menderes Mahallesi'nde halı yıkama fabrikasını, Gündoğmuş Mahallesi'nde bir inşaat şirketini, daha sonra da MHP İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. MHP İl Başkanlığı ziyaretinde Tütüncü, İl Başkan Yardımcıları Zeki Tunç, Cemil Şahin, İsmet Tunç ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Şefik Çalışkan ile Cumhur İttifakı kapsamında ilçede yapılacak yerel seçim çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişinde bulundu. (Haber merkezi)

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: