Antalya
Yayın Tarihi : 16.01.201910:09
Güncelleme Tarihi : 16.01.201910:11
A
EKONOMİ , GÜNCEL
ATSO'dan kişisel bakım semineri
ATSO'dan kişisel bakım semineri

ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) bünyesindeki ATSO Akademi tarafından 'kozmetik ve kişisel bakım bilgilendirme' semineri düzenlendi.

 ATSO 16 Grup Meslek Komitesi, Estetica Dergisi, Artistik Kuaförler Derneği ve L'oreal Professionnel Ürünleri işbirliğinde ATSO Atatürk Konferans Salonu'nda düzenlenen 'kozmetik ve kişisel bakım bilgilendirme' seminerine öğrenciler ve sektör temsilcileri yoğun ilgi gösterdi. Seminerin açılışında konuşan ATSO Başkan Yardımcısı Cihangir Deniz, "ATSO, her sektörden temsilcileri bünyesinde barındıran, iş dünyasının kalbi olarak nitelendirdiğimiz bir kurumdur. Dolayısı ile oda olarak her sektörün sorununa çözüm üretmek, her sektörümüzü geleceğe hazırlamak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

 

 

EKONOMİK KRİZ

Kozmetik sektörünün, tüm sektörler içerisinde en büyük potansiyele sahip sektörlerden biri olduğunu belirten Cihangir Deniz, "İnsanlar, tarih öncesi çağlardan bu yana güzelleşme çabası içerisindeler. Güzellik talebi ve beğenilme içgüdüsü halen geçerliliğini korumakta ve hiç bitmeyecektir. Kozmetik sektörü, 10 yıldır yükselen kategoriler içinde yer alıyor. Bundan sonra da büyümenin devam edeceğine dair güçlü çalışmalar var. Nitekim bu trendin de etkisi ile, kozmetik ve kişisel bakım sektörü her zaman ekonomik krizlerden en az etkilenen sektör olmaktadır" diye konuştu. (DHA)

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: