Antalya
15.01.2019
A
GÜNCEL , YAŞAM
Altınova’ya ikinci cemevi müjdesi
 Altınova’ya ikinci cemevi müjdesi

İyi Parti ile yürütülen ittifak görüşmeleri nedeniyle adaylığı bir türlü netleştirilemeyen CHP Kepez Belediye Başkan Aday Adayı Garip Erdoğan’la aynı masada yan yana oturan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,  Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Altınova Şubesi ziyaretinde cemevi yapma sözü verdi.

 Antalya Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle yaptırılan cemevinin tamamlanmak üzere olduğunu hatırlatan Tütüncü, ikinci bir cemevini bölgeye kazandıracakları müjdesini verdi. Yeni talepleri ve bölgeye yapılması beklenen hizmet önerilerini de dinleyen Tütüncü, Altınova'daki çalışmaları anlattı.

 

 

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

İmar ve mülkiyet sorunlarının çözümlenmesiyle şehircilik hamlelerinin Altınova'ya gelmeye başladığını belirten Başkan Tütüncü, bölgeye yapılacak yeni yatırımlar arasında ikinci bir cemevinin de olduğunu söyledi. “Birbirimize daha sıkı sarıldıkça bu topraklardaki huzur daha da artacak" diyen Tütüncü, “Altınova'ya modern, güzel bir ikinci cemevinin yakışacağını düşündük ve bununla ilgili çalışmalarımıza başladık. Şimdiden hayırlı olsun" dedi.(DHA)

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: