Antalya
11.01.2019
A
GÜNCEL , POLİTİKA
Belin Muratpaşa’yı suçladı
Belin Muratpaşa’yı suçladı

Muratpaşa Belediyesi’nin Kırcami ile ilgili afişlerine yapılan saldırı gündemdeki yerini korurken, bu kez Büyükşehir’in Kırcami afişlerine saldırı oldu. AK Partili Belin, saldırıyı Muratpaşa Belediyesi personelinin yaptığını iddia etti

  Önceki gün Muratpaşa Belediyesi’nin Kırcami ile ilgili bilgilendirme afişlerine yapılan saldırının ardından, bu kez Büyükşehir Belediyesi’nin Kırcami afişlerine saldırı yapıldığı iddia edildi. AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Alparslan Belin, yazılı bir açıklama yaparak “Güneş balçıkla sıvanmaz” dedi.
MURATPAŞA PERSONELİ İDDİASI
Kırcami’de tapuların dağıtılması için hiçbir engelin kalmadığını ve bu süreçte Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in büyük çaba harcadığını belirten Belin, “Sayın Türel, belirli kesimlerce söz konusu planın iptal edilmesi için açılan davaya karşı zaman kaybetmeden Konya İstinaf Mahkemesi’ne itirazda bulunmuştur. Geçtiğimiz günlerde ise itiraz kabul edilmiş neticede tapu önündeki engeller aşılmıştır. Ancak bu müjdeli haberi bölge sakinlerine duyurmak için farklı yerlere asılan afişler, Muratpaşa Belediyesi’nde çalışan şahıslar tarafından parçalanmıştır” dedi.
CHP ZİHNİYETİ
Saldırı hakkında gerekli suç duyurusunun yapıldığını belirten Belin, “Kırcami ile ilgili süreçle ilgili hiçbir adım atmadığı halde sanki kendisi bu sonuçta rol oynamış gibi duyuru yapanları da hayretler içinde izliyoruz.  20 yıldır Muratpaşa’yı yöneten ancak suya sabuna dokunur hiçbir icraata imza atamayan CHP zihniyetinin ancak bu tür basit girişimlerle prim yapma gayretini tüm kamuoyu ile birlikte üzülerek görmekteyiz” ifadelerini kullandı.
Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: