Antalya
10.01.2019
A

Maçlar bitti, işin dedi kodu kısmına girdik; o oraya gidiyor, bu buraya gidiyor.Fakat giden Burak Beşiktaş’a,Ozan Alanyaspor’a onun dışında bir şeyyok.Hele bizde tık yok. Ne zaman açılacak bizim piyasa bir bilgide yok. Demek ki ara transfer yapılmayacak. Hani başkanın vizyonu vardı? Hedefleri vardı? Kamuoyundan öğrendiğimize göre kulüp borçları tek bankada toplanacak ve yeniden yapılandırılacak bunun kadar güzel bir şey olabilir mi? Bu hamlenin transfer piyasasını hareketlendirmesi lazım.
Biz dünya yıldızı istiyoruz, başkanın göreve geldiği ilk yıllardaki verdiği demeçlerini
hayata geçirmesini istiyoruz. Yani ben kendi adıma bu takıma gönülveren taraftarın isteklerini dillendirdiğimi sanıyorum. İkinci konu stadyum ve forma reklamları ile konuk takım tribünlerinde bir gelişme olup olmadığından haberimiz yok. Beklentimoydu ki ikinci yarı başlayana kadar bu işler çözülür. Her halde puançizelgesindeki yerimiz ve verilen ara hepimizi uzun süren bir tatile soktu. Biraz haraketlilik ve canlanma lazım. Tabi ki yönetim bazında.
 Eğer bu söylediklerim; yani yıldız transferi, reklam ve tribün işi bir anda bir çırpıda olursa bütün işler okadar pozitifleşecekki, beklide buralardan gelecek para Antalyaspor’un tek bankada toplanacak borcunuönemli ölçüde ödeyecektir. Haydi başkan hamlelerini yap artık.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok