Antalya
08.01.2019
A
GÜNCEL , EĞİTİM
Bil Muratpaşa’nın bursluluk sınavına yoğun ilgi
Bil Muratpaşa’nın  bursluluk sınavına yoğun ilgi

Antalya’da eğitim alanında adından sıkça söz ettiren Bil Muratpaşa Koleji, öğrencilerin geleceğine yön veren ‘Okula Kabul-Bursluluk’ sınavı düzenledi.

  Düzenlenen sınava bin 600 kişi katıldı. Yoğun ilgiden dolayı sınav başvuruları çok önceden kapatıldı
Antalya’da eğitim alanında adından sıkça söz ettiren Bil Koleji, öğrencilerin geleceğine yön veren ‘Okula Kabul-Bursluluk’ sınavı düzenledi. 6- 7 Ocak tarihlerinde yapılan sınava öğrenciler ve velileri büyük ilgi gösterdi. İki gün devam eden ‘Okula Kabul-Bursluluk’ sınavına bin 600 öğrenci katıldı.

 


ÖĞRENCİLERİMİZİ GELECEĞE HAZIRLIYORUZ
Bil Muratpaşa Koleji kurucusu Sevilay Araz Kuruoğlu, geleceğin teminatı olan öğrencilere iyi bir gelecek hazırlamak istediklerini kaydetti. Antalya genelinde okuyan öğrencilere yönelik sınava büyük bir katılım odluğuna dikkat çeken Kuruoğlu, “Öğrencilerin geleceğini oldukça etkileyecek bir sınav. Sınavda başarı elde eden öğrenciler, burslu olarak okumayı hak edecekleri gibi, uluslararası başarılara imza atan Bil Koleji okullarına da kayıt yapabilecekler. Bil Muratpaşa Koleji olarak, öğrencilerimizi geleceğe hazırlamak için kendimizi sorumlu görüyoruz. İyi bir eğitim, iyi bir nesil, bizim değişmez amacımız. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz” dedi. Engin KORKMAZ

 

 

Bursluluk ve okula kabul sınavımız başarıyla sona ermiştir. Bili tercih eden 1600 her biri birbirinden değerli veli ve öğrenciye teşekkür ederiz.
Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı 2.gün 2.Seans yoğunluğumuz. Bil Koleji’ni tercih eden tüm veli ve öğrencilere teşekkür ederiz.

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: