Antalya
28.12.2018
A
POLİTİKA
Tevazu, samimiyet, gayret
Tevazu, samimiyet, gayret

AK Parti il ve ilçe yöneticileri ile kadın ve gençlik kollarına yerel seçimler öncesi eğitim veren eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ, “Yerel seçimlerin üç ana başlığı olan tevazu, samimiyet ve gayret ile yerel seçimlerde başarılı olacağız” dedi

 


Yerel Seçimlere 3 ay gibi kısa bir süre kala AK Parti Antalya İl Teşkilatları, Genel Merkez AR-GE Başkanlığının düzenlediği ‘Yerel Seçim Yolunda Teşkilat Eğitimi’ programında bir araya geldi. 65. Hükümet dönemi Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın eğitimci olarak katıldığı programda Türkiye’nin bulunduğu konum ve seçim stratejileri hakkında eğitim verildi. Erdem Beyazıt Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, gençlik ile kadın kolları yöneticileri ile birlikte çok sayıda partili katıldı.

YEREL SEÇİMİN 3 ANA BAŞLIĞI
Eğitim programı sonunda değerlendirmede bulunan Recep Akdağ "Yerel seçimlerin üç ana başlığı olan Tevazu, Samimiyet ve Gayret ile teşkilatlarımızın ve adaylarımızın seçim kampanyamızda izleyeceği yol hakkında tecrübelerimizi paylaşarak fikir alışverişinde bulunduk. Türkiye’nin yükselen yıldızı olan Antalya, partimiz için son derece önemli bir yere sahip. Antalya’nın bu yükselişinde çalışmalarıyla önemli bir yere sahip olan Antalya teşkilatlarımızı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

KIZIL ELMA; BÜYÜKŞEHİR
Antalya’da AK Parti Teşkilatlarının günden güne büyüyerek yoluna devam ettiğini belirten İl Başkanı Taş ise eğitim programına ilişkin şunları söyledi: “Antalya’da 350 bin üye sayısı ile en büyük sivil toplum kuruluşu durumundayız. 2002 Yılında yüzde 21 oy oranıyla başladığımız siyasi serüvenimiz, şu anda Antalya’nın birinci partisi, Büyükşehir Belediyesi ve 12 ilçe belediyesine sahip olarak güçlü bir şekilde devam ediyor. Önümüzdeki yerel seçimlere AK Parti Antalya teşkilatları olarak yine son derece azimli, inançlı ve gayret ile hep birlikte hazırlanıyoruz. MHP ile birlikte yer aldığımız Cumhur İttifakı’nın Antalya’daki nihai hedefi kızıl elmamız olan Büyükşehir Belediyesini kazanmaktır. Bu kapsamda teşkilat içi eğitime büyük önem veriyoruz. Tecrübelerini ve bilgilerini partililerimizle paylaşan Sayın Recep Akdağ’a teşekkür ediyorum” dedi.
Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: