Antalya
02.12.2018
A
GENEL , GÜNCEL
Göktepe’de CHP’nin adayı Mustafa Doğan
Göktepe’de CHP’nin adayı  Mustafa Doğan

Muratpaşa Belediyesi’nin kardeş kenti Göktepe’de CHP’nin Belediye Başkan adayı Mustafa Doğan oldu.

2019 yılının mart ayında yapılacak seçimlerde CHP, Karaman’ın Sarıveliler İlçesi Göktepe Beldesi’nde  Belediye Başkan adayını açıkladı. Uzun yıllar eğitim camiasının içinde yer alan ve adından söz ettiren Mustafa Doğan, CHP'nin adayı oldu. Aday gösterilmesinin ardından açıklama yapan Doğan,  "Hayatı yeniden kucaklayacağız. Cumhuriyet demokrasi ve başımızın tacı Mustafa Kemal Atatürk devrimlerine tutunarak daha güzel bir memleket için hep birlikte hep beraber başaracağız. Geçmiş ve gelecek kuşaklara borcumuzu daha güzel bir memleket inşa ederek yerine getireceğiz. Göktepe’mizi, çağdaş, uygar ve yenilikçi bir anlayışla kadınlarımızın ve gençlerimizin önde olduğu politik bir tutumla yöneteceğiz.” dedi.

 

PROJELERİMİZ HAZIR

 

CHP Göktepe Belediye Başkan adayı Doğan, "Biz Çalışacağız, Projelerimiz Konuşacak sloganıyla yola çıktık. Bölgenin kaynak değerleri ve halkın beklentilerinin farkındayım. Göktepe’de Tarım, turizm, eğitim ve gündelik ihtiyaçlar için düşünülmüş projelerimiz hazır. Ekonomik getirisi yüksek farklı bitkiler üretip üretimi çeşitlendireceğiz, bölgesel bir kalkınma hamlesi başlatacağız. Kooperatifleşmeyi destekleyerek hem Göktepe’mizi kalkındıracağız hem de çevre beldelere emsal teşkil edeceğiz. Göktepe’nin göç veren değil göç alan bir konuma getirip böylelikle nüfus sorununu da ortadan kaldıracağız. Yapacak işimiz çok, çözümleri de hazır” şeklinde konuştu.

 

MUSTAFA DOĞAN KİMDİR?

1 Ekim 1969’da Karaman’ın Ermenek ilçesinde doğdu. İlkokulu Köyü Esentepe’de, orta ve lise tahsilini Sarıveliler Göktepe Kasabasında tamamladı. 1989 yılında Trakya  Üniversitesi Eğitim Yüksek Okulunu bitirdikten sonra, Mardin’de dört yıl öğretmenlik yaptı. Daha sonra 6 yıl Sarıveliler İlçesinde (Adiller)  yöneticilik görevinde bulundu. 2000 yılında Eskişehir Anadolu Ünv. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Ocak ayında Ermenek Fikret Ünlü YİBO’ya Kurucu Müdür olarak atandı. 15 yıl bu görevi yürütmüş olup, Alanya Mahmutlar Ortaokulu’nda Sosyal Bilgiler Öğretmenliğini yürüttü, evli ve 2 çocuk babası. Haber: Abdullah YÜKSEL

Paylaş
ETİKETLER:
2018
seçim
YAZAR: